Hummer 3 autoštartér + powerbank 6000mAh do 3,5L benzín/2,0L D

Skladom
Cena s DPH: 130,00 €
Cena bez DPH: 108,33 €
- +

Multifunkčný Hummer 3 autoštartér 6000mAh + powerbank + LED baterka pre motory do 3,5L benzín/2,0L diesel. Toto skvelé multifunkčné zariadenie funguje ako externá batéria pre elektronické zariadenia, ako štartovací box pre vozidlá a tiež ako LED baterka. Výkonný power bank pre núdzové situácie. Vďaka veľkému výkonu spolu s priloženými štartovacími káblami dokáže naštartovať auto aj s úplne vybitým akumulátorom a preto chladné zimné rána nebudú viac pre Vás postrachom. Už žiadne komplikované štartovanie pomocou dlhých štartovacích káblov a za pomoci susedovho auta.

hummer 2 powerbank a starter

Majte v zálohe poistku v podobe výkonného power banku, ktorý nakopne Vaše vozidlo a vy už viac nebudete meškať do práce kvôli veľkým mínusovým teplotám alebo zabudnutým zapnutým svetlám v aute. Vybitá batéria Vás už nikdy neprekvapí vďaka štartovaciemu boxu od spoločnosti Hummer. Štartovací box si hravo poradí s dobitím každého elektronického zariadenia ako mobil, notebook, tablet, kamera, navigácia a iné s napájaním DC 5V. Pomocou dodávaného adaptéra s konektorom zapaľovača cigariet 12V do auta môžete napájať akékoľvek 12V elektronické zariadenia, ako je ručný vysávač, vzduchový kompresor, leštičku a podobne. Zároveň si viete štartovací box nabíjať nie len doma, ale aj na cestách pomocou pribalenej auto nabíjačky. 

led baterka a startovaci box

Zariadenie obsahuje aj výkonnú LED lampu s podporou 3 režimov - bežná batéria, SOS, stroboskop. Vďaka svojim miniatúrnym rozmerom a ľahkej váhe je naozaj praktickým prenosným pomocníkom, ktorý sa ľahko zmestí do vrecka, kabelky alebo priehradky v aute. Výkonný a zároveň multifunkčný štartovací box Hummer v atraktívnom dizajne s kvalitným spracovaním nájdete dostupný v našom e-shope v troch modelových prevedeniach. Vyberte podľa Vašich potrieb a nenechajte už nič na náhodu. 

Vlastnosti:

Naštartovanie vozidla s benzinovým/dieslovým motorom.
Power bank pre rôzne elektronické zariadenia
LED lampa s 3 režimami
Praktické rozmery 

Špecifikácie:

Kapacita batérie: 6 000mAh / 22,2 Wh
Typ batérie: Li-Ion
Cyklus životnosti batérie: 1000+
Čas v pohotovostnom režime batérie: Viac ako 6 mesiacov
Štartovací prúd: 12V / 150A ~ 300A
Výstup USB: 5V / 2A
Výstup: 5V / 2A
Vstup: 5V / 2A
Prevádzková teplota: -20 ° C až 60 ° C
Rozmery: (Š) 7,9 cm (V) 13,5 cm (H) 1,5 cm
Hmotnosť: 227 g

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie