4G LTE WiFi dual systém do auta s GPS + Live web/app PROFIO X5

Skladom
Cena s DPH: 399,00 €
Cena bez DPH: 332,50 €
- +

4G LTE WiFi dual systém do auta s GPS + Live web/app - PROFIO​. Monitorovací Android systém s funkciami pre ochranu vozidla a vzdialením sledovaním v reálnom čase. PROFIO X5 dual 4G/WiFi  + Live app/web na sledovanie. Najnovší kamerový systém od PROFIO Electronics X5 ponúka funkcie ako GPS Tracker a to živé GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne či PC ako aj zobrazenie live obrazu z kamery v reálnom čase. Jedná sa rekordér s možnosťou pripojenia 2 kamier (predná, zadná), ktorý umožňuje okrem nahrávania videa z oboch kamier zároveň (podpora micro sd do 128GB). Predná kamera má rozlíšenie FULL HD 1920x1080p. Kamery majú minimálne rozmery a neobmedzujú priestor vo vozidle. Zariadenie android boxu je pritom možné skryť, takže nie je potrebné aby bolo umiestnené na palubnej doske a nenarúša výhľad z vozidla.

Oceníte aj podporu vytvorenia Wifi 4G hotspotu cez vloženú 4G SIM kartu. Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Tento kamerový systém nemá žiadne tlačidlá priamo na zariadení, teda znemožnuje akúkoľvek možnú manipuláciu a snahu o úpravu/vymazanie zázamov. Napájanie systému sa inštaluje priamo do poistkovej skrine vozidla. Umiestnenie Android boxu je možné kdekoľvek vo vozidle, na miesto kde nebude box viditeľný. Ponúka možnosť uzamknutia vloženej SIM ako aj Micro SD karty pred neoprávnením editovaním záznamov. Kamera môže nahrávať aj zvuk cez mikrofón, ktorý je umiestnený v SOS tlačidle na externom kábli.

Cloud/Android duálna kamera do Vášho vozidla pre vzdialené sledovanie v reálnom čase

4g lte kamera do auta profio x5

Prezentačné video funkcií kamery

 

full hd kamera do auta profio x5

Máte k dispozícii aj externé SOS tlačidlo na kábli a v prípade núdze ho môžete stlačiť na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Analýza chovania vodiča - vstavaný 9-osový G senzor umožňuje lepšie vykonávať analýzu správania vodiča. V prípade nevhodného chovania vodiča ako prudké zrýchlovanie, silné bzrdenie  alebo vysoké otáčky motora, Vás autokamera upozorní pomocou aplikácie na danú skutočnosť a zároveň uloží záznam z jazdy na SD kartu ako aj na Cloud server. Profio X5 je ideálny a prepracovaný spôsob ako zvýšiť bezpečnosť Vášho auta neustálym monitorovaním, alebo komplexné riešenie pre firmy z hľadiska monitorovania pohybu ich vozového parku.

Porovnanie jednotlivých modelov PROFIO Cloud kamerových systémov

autokamery do auta profio

profio kamery porovnanie x1 x2 x4 x5

Monitorovací systém s funkciami pre ochranu vozidla a vzdialením sledovaním v reálnom čase

Živý videoprenos z kamery môžete sledovať cez voľne dostupnú mobilnú aplikáciu (podpora pre Android / iOS) s názvom "Tracksolid", alebo cez Web platformu na PC. Prostredníctvom nej je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape v reálnom čase. Sada kabeláže je určená pre priame pripojenie na poistkovú skriňu 12/24V čo umožňuje trvalé napájanie. Výhodou je duálny kamerový systém, ktorý nahráva záznamy z prednej a zadnej kamery. Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj PC platformu, alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo. Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

monitorovaci system do auta profio x5
 

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj WEB platformu, na PC alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo.

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

kamera do auta s live prenosom profio x5

Vychutnajte si službu GPS sledovania priamo cez webové rozhranie www.tracksolid.com

Nie je potrebné inštalovať žiadny softvér. Všetko je dostupné cez internet z webového prehliadača na vašom stolnom počítači, notebooku, tablete či mobilnom telefóne. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Každé vozidlo má po registrácii svoje osobitné ID číslo podľa ktorého si viete v histórii jázd (7 dňová história) nájsť jeho záznamy o pohybe. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase, na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy). Pre využite funkcie nutné zakúpiť licenciu pre sledovanie.

live sledovanie vozidla cez gps profio x5
licencia na sledovanie auta tracksolid

Video udalosti do cloudu

V prípade vážnej nehody, kolízie alebo nesprávneho správania sa pri jazde sa video automaticky prenesie do cloudu. Vďaka pripojeniu 4G môžete dosiahnuť vyššiu rýchlosť dát a väčšie pokrytie, čo vám umožní okamžite reagovať, alebo konať.

cloud android autokamera profio x5


Rôzne scenáre použitia

Android BOX Profio X5 je zariadenie, ktoré umožňuje širokú variabilitu použitia. Kamery je možné umiestniť kdekoľvek vo vozidle.

scenare pouzitia kamery profio x5

DBA - Analýza jazdného správania

Monitorovanie údajov o jazdnom správaní vodiča, vrátane prudkej akcelerácie, prudkého brzdenia a extrémnych zákrut, pomôže znížiť nehodovosť vášho vozového parku a zlepšiť spotrebu paliva.

DBA - analyza o spravani vodica

Vzdialená kontrola

Tento unikátny systém umožňuje vzdialenú kontrolu nad prehrávaním záznamov z kamery. Vibračný alarm, ktorý Vás upozorní na neželené otrasy (vniknutie do automobilu či náraz).

profio x5 - vzdialena kontrola vozidla

 

WiFi HOTSPOT a 4G vysokorýchlostný prenos dát

Stačí vložiť 4G SIM kartu a môžete sa ľahko pripojiť na internet. Po vložení SIM karty do zariadenia sa Vám vytvorí 4G WiFi prístupový bod (na SIM karte je potrebné mať aktivované dátové služby) čo umožní sa Vám na kamerový systém pripojiť. Profio X5 podporuje 2G GSM, 3G WCDMA a 4G (LTE) prenos dát. Takže sa môžete pripojiť na vysokorýchlostný internet takmer kdekoľvek. Po naštartovaní motora bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Názov hotspotu je "IMEI", zatiaľ čo heslo je posledných osem číslic IMEI. Stačí len otvoriť aplikáciu Tracksolid, pripojiť sa k príslušnému WiFi, a potom môžete ľahko prehrávať záznamy či editovať nastavenia.
 
wifi hotspot a 4G SIM karta - profio x5

Živé real time sledovanie

Sledujte zábery z oboch kamier hocikedy a hocikde pomocou webu či mobilnej aplikácie Tracksolid priamo vo Vášom smartfóne. 

live sledovanie cez app autokamera profio x5

Zabudovaný G-senzor

Pri núdzovom zabrzdení alebo pri náraze G-senzor vyhodnotí takúto situáciu ako vážnu a spustí automatické nahrávanie záznamu. Potom uzamkne video súbor priebehu nehody. Toto video môže byť dôkazom pri dokazovaní vinníkov nehody.

profio x5 g-senzor funkcia

Núdzové volanie SOS

Máte k dispozícii aj externé SOS tlačidlo na kábli a v prípade núdze ho môžete stlačiť na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom zariadenie pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.

funkcia SOS tlačidlo - kamerovy system profio x5

Riadenie flotily vozidiel

Ak vlastníte flotilu vozidiel vo Vašej firme máte možnosť ich sledovať naraz pod jedným účtom. Pri použití našej platformy Tracksolid môžete na jednom účte sledovať veľké množstvo zariadení. Je pre vás výhodné sledovať vašu flotilu po celú dobu. Kamerový systém Profio X5 Vám pomôže zostať v spojení s vodičmi vo vašom vozovom parku presným sledovaním ich výkonu. Tento jedinečný systém môže pomôcť vodičom zdokonaliť svoje schopnosti a robiť lepšie rozhodnutia a tiež ochrániť Vás ako majiteľa vozového parku pred falošnými tvrdeniami a nevysvetliteľným poškodením vášho majetku.

kamerado auta  profio x5 riadenie flotily vozidiel

 

FULL HD 1080 video kvalita

Predná kamera systému Profio Tracking X5 prináša dokonalé zobrazovacie schopnosti. Zábery budú zachytené s vynikajúcou jasnosťou. Všetko zachytené touto autokamerou bude následne prenesené do úžasných videí. Prišiel čas užiť si ostré a krásne zábery.

autokamera do auta profio x5 - full hd nahravanie

Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty (podľa nastavenia). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky vymažú a nahradia novými.
 

profio x5 - nahravanie v slucke

 

Špecifikácie:

Model: PROFIO X5
Procesor: ARM Cortex A53 Quad-Core 1.4GHz
Operačný systém: Android 8.1 GO
GPS+BDS, GSM & WCDMA, 4G LTE,
Rozlíšenie videa predná kamera: Full HD 1080p, uhol snímania 120°, H.264 encoding
Dĺžka kábla predná kamera: 2 metre
Rozlíšenie videa zadná kamera: 720p, uhol snímania 100°, H.264 encoding
Dĺžka kábla zadná kamera: 2,45 metra
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz frekvencia, hotspot
Vzdialené sledovanie:  PC & App - PC software: www.tracksolid.com, APP na mobil: Tracksolid 
G-Sensor: BMI160 (6 smerový)  
Podpora micro SD: až do 128GB
Podpora sietí: GSM, WCDMA, LTE
Dátové rozhranie: Micro USB 2.0, micro SIM
Batéria externá: 600mAh 
Napájanie: 9V - 30V
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 70 ° C
DVR box: Š/V/H 12 x 2,7 x 9,5 cm
Predná kamera: Š/V/H 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Zadná kamera: Š/V/H 7,2 x 3,2 x 2,5 cm
 

Obsah balenia:

1. Rekordér PROFIO X5 + adaptér na SIM kartu
2. Externá Kamera 1
3. Externá Kamera 2
4. GPS/LTE/WIFI anténa
5. Kabeláž pre napájanie + batéria
6. SOS tlačidlo
7. Páska na uchytenie a spojenie
8. Samolepiace 3M pásky
9. Inštalačná sada a krytky

profio x5 kamera do auta - obsah balenia

profio electronics Kamerový systém Profio X5 je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie