DOD RC500S - kamera Wifi s GPS a DUAL 1080P - model 2023

Skladom
Cena s DPH: 379,00 €  399,00 €
Cena bez DPH: 315,83 €
- +

DOD RC500S - kamerový set do auta Wifi s GPS a DUAL 1080P rozlíšením a s efektívnym polarizačným filtrom (eliminujúcim svetelné odrazy), predná aj zadná mini kamera. Táto autokamera má dva objektívy s FULL HD rozlíšením v bezkonkurenčnej kvalite s frekvenciou pri nahrávaní 30 fps. Kompresia obrazu H.264, MP4 súbor, dátový tok cca. 15 Mbps pre každý kanál. Jedna minúta pri rozlišení 1080p 30fps videa z jedného kanálu je cca. 110 MB. 

!!! Momentálne v predaji vynovený model DOD RC500S verzia 2023 !!!

AKCIOVÁ CENA 379 EUR + Darček pre Vás

Jedine pri objednávke cez náš e-shop Vám ku každej objednávke DOD RC500S pribalíme ako darček: Micro SD kartu 32GB v hodnote 26 eur, Sadu kabeláže pre trvalé napájanie v hodnote 29 eur, antislip podložku.

darcek dod rc500s
P.S. platí len do vypredania zásob!!! Nie je možné darčekové balenie kombinovať s inými zľavami.
Určené pre koncových zákazníkov.

 

NAJLEPŠIE HODNOTENÁ KAMERA DO AUTA a VÍŤAZ TESTOV ZA ROK 2021

podľa nezavislých hodnotení periodík: 
https://nakupnyporadca.eu/elektronika/najlepsia-kamera-do-auta
https://dodomacnosti.sk/kamery-do-auta/
https://www.arecenze.sk/kamery-do-auta/ 
https://recenzovo.sk/kamery-do-auta/ 

 

Líder na trhu bezpečnosti a monitoringu áut

Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERÁCIE

Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie upgrade 3.0. Dobrá kamera nahráva počas jazdy, ale lepšia kamera bude udržiavať vaše vozidlo pod dohľadom 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Máte na výber 1 z 3 režimov vylepšeného parkovacieho módu aký Vám bude vyhovovať najviac:  1.AUTOMATICKÁ DETEKCIA POHYBU či 2.HIGH-RESOLUTION in Mini size režim - vysoké rozlíšenie v mini veľkosti (predvolené nastavenie), alebo 3.TIME LAPSE - časozber. Zabezpečte si kľud a pokoj neustálym nahrávaním aj vtedy, keď ste zaparkovali a opustili auto.

parkovaci dohlad 3.0
 
*Podmienkou je mať aktualizovaný najnovší firmware ku kamere*

novy vykon parkovaci dohlad 3.0

 

Spôsob ako funguje nový vylepšený parkovací mód 3.0 si môžete pozrieť priamo v tomto videu:

 

1. Auto detekcia pohybu či nárazu

Pohyblivé objekty pred kamerou, alebo dramatická zmena osvetlenia či akýkoľvek náraz sa vyhodnotí automaticky a spustí sa záznam, ak pohyb/zmena dosiahne nastavený parameter. V prípade detekcie pohybu, alebo nárazu začne nahrávať video súbor z oboch kamier súčasne a to už už 15 sekúnd predtým ako detekuje pohyb. To vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca. (Je nutné mať aktualizovaný najnovšiu verziu firmware)

auto detekcia

parkovací mod dod kamery

 

2. High-Res režim - vysoké rozlíšenie v mini veľkosti

S naozaj minimálnou zmenou kvality nahraného videa, technológia DOD Tech je prvá a jediná, ktorá dosiahne v parkovacom režime nahrať celý záznam počas Vašej neprítomnosti vo vozidle len s minimálnym ubratím na kvalite videa. Celá noc na videu bude zaberať cca 10 GB. Menej ako 1/5 klasickej veľkosti súboru.

high-res vysoke rozlisenie

 

3. Time lapse - časozber

Parkujete viac dní? Časové oneskorenie umožňuje skontrolovať obsah dní v priebehu niekoľkých minút. Kamera s aktivovanou funkciou time lapse fotí snímky (podľa nastavenej snímkovej frekvencie). Funkcia zoskupí automaticky nasnímané fotografie do súvislého videa. Vďaka čomu si budete môcť pozrieť záznam napr. z 24 h. v priebehu niekoľkých minút. Vhodné pre monitorovanie vozidla počas Vašej dlhodobej neprítomnosti. Určené pre snímanie statických snímkov teda vozidlo nesmie byť v pohybe.

time lapse časozber


Vylepšený parkovací mód, ktorý sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Pomocou senzora SONY STARVIS vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie pre prednú kameru a to aj v úplnej tme. Podmienkou je aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4. *Podmienkou je aktualizácia najnovšieho firmware ku kamere.*

rc500s parkovaci dohlad


 

Kamerový set disponuje širokouhlým objektívom až 145° prednej kamery a 140° zadnej kamery čo Vám umoží mať monitorovaný naozaj široký uhol v okolí vášho auta, blížiaci sa k parametrom rybieho oka. Použitie zadnej kamery je voliteľné, prednú kameru možno používať aj samostatne. Z hľadiska čisto optických parametrov je DOD RC500S ekvivalentná modelu DOD LS500W (a naopak). Možnosť obrátiť obraz o 180 stupňov pre prednú a zadnú kameru (kamera môže byť namontovaná "dole hlavou").

DOD RC500S kamera
Viac info v článku na TOUCHIT.sk

Predná kamera je vybavená zbrusu novým senzorom SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, ktorý ponúka revolučný nočný režim a to dokonca aj v úplnej tme!!! Vstavaný Super capacitor (super kondenzátor) namiesto Li-Ion batérie - pre ešte lepšiu odolnosť a životnosť kamery.

Technologicky sa jedná o "next gen" kameru do auta - teda momentálne o najnovšie technológie (optiku, mikročipy, funcie) aké trh s kamerami do auta ponúka.

Vlajková LOĎ spoločnosti DOD - nový koncept SMART kamery do auta

 

Certifikovaná autokamera pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňajú kritériá technických noriem a možno ich používať vo vozidle. 


DOD RC500S má elegantný a diskrétny, valcovitý tvar s naozaj mini rozmermi, ktoré jej umožňujú inštalovať prednú kameru tesne pri spätnom zrkadle na vrchnej časti predného skla. Vďaka tejto polohe Vám nebude vôbec zavadzať vo výhľade a hlavne je absolútne nenápadná pri pohlade z vonku. Zadná kamera s kompaktnými rozmermi iba 7,5cm na šírku je upevnená pomocou 3M držiaka s lepiacou páskou. Káblové prepojenie medzi kamerami je cca 5,5m dlhé. DOD RC500S je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. Predná kamera je tiež ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou lepiaceho 3M držiaku ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Spoločnosť DOD tiež prichádza s veľmi užitočným doplnkom - nastaviteľný kruhový polarizačný filter, ktorý efektívne znižuje odrazené svetlo. 

Podpora až do 128 GB micro SD karty (cca 18 hodín záznamu z oboch kamier - 9h pre jeden kanál)
duálna kamera rc500s

 

Záznam sa nahráva z obidvoch kamier a v kombinácii s vysokou citlivosťou ISO, až 12800 čo vám umožní monitorovať okolie auta aj v zlých svetelných podmienkach je táto funkcia výrazným bezpečnostným bonusom pri monitorovaní auta vo vašej neprítomnosti. To robí z novej autokamery DOD RC500S nového lídra na trhu v rámci bezpečnosti nielen vďaka záznamu videa z priebehu cesty, ale aj monitorovania auta vo vašej neprítomnosti

Autokamera podporuje micro SD karty až do 128GB (bežné kamery len do 32GB). V prípade havárie, prudkého zabrzdenia, alebo naklonenia auta, kamerový set má funkciu G senzor, ktorá slúži na ochranu súborov pri náraze. Takisto v prípade núdze umožňuje používateľom manuálne chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS". FULL HD autokamerový set s pokročilou technológiou WDR 2.0 a s pripojením WiFi je váš spoľahlivý spoločník na cestách. 

Dual RC500S kamerový set do auta s FULL HD s podporou WIFI

Prehľadná aplikácia od DOD (Android/iOS) na smartfóny či tablety, kde budete môcť po spárovaní cez Wifi prehrávať svoje videá z jazdy, sledovať aktuálnu pozíciu cez google maps či meniť nastavenia kamery.
wifi podpora dod rc500
 
 
 
 
Vlastnosti produktu:
  • 1080p HD video záznam
  • Široký uhol pohľadu - 145° predná kamera, 140° zadná kamera
  • G-senzor ochrana súborov
  • SOS funkcia - funkcia uzamknutia
  • Parkovací dohľad
  • Pokročilá WDR 2.0 Technológia
  • WiFi pripojenie
  • Efektívny nastaviteľný kruhový polarizačný filter

 

 
Dual FULL HD 1080p video záznam
Predný a zadný pohľad na vaše vozidlo je zaznamenaný v kvalite 1080p vo vysokom FULL HD rozlíšení. Navyše obraz je zachytený v ultra-širokom uhle zobrazenia 145° predná kamera, 140° zadná kamera pre celkovú ochranu.

rc500s full hd rozlisenie

Rozšírený rozsah ISO až do 12800
DOD RC500S má nový senzor SONY STARVIS CMOS so zvýšenou citlivosťou nielen pri normálnom osvetlení, ale aj pri slabom osvetlení. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.

rc005s iso 12800

Pokročilá technológia WDR 2.0
Ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

rc500s wdr technologia

Veľká f/1.6 clona, vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení
Veľkosť clony odráža množstvo svetla dopadajúce na senzor pri snímaní. Čím väčšia clona (menšie číslo f), tým viac svetla bude zachytené v snímači kamery. Vďaka najširšej clone, ktorá je 66% väčšia v porovnaní s konkurenciou na trhu, DOD kamery produkujú ten najostrejší obraz.

rc500s predna a zadna clona f/1.6

6G ostrá sklenená šošovka
6-element ostrá šošovka, ktorá je vyrobená zo šiestich vrstiev skla, poskytuje ohromujúci čistý a nedeformovaný obraz

rc500s 6g sklenena sosovka

Širokouhlý uhol pohľadu 145 °
Zachytávanie obrazu pri širokom pozorovacom uhle 145 ° pre optimálne pokrytie a jasnosť. Predná kamera je vybavená mimoriadne širokouhým objektívom, ktorý posilňuje rozsah záznamu obrazu, pretože panoramatický výhľad na prednej časti vozidla zaberá všetky strany bez skreslenia (teda žiadny deformovaný obraz).

rc500s sirokouhly zorny uhol

Nastaviteľný kruhový polarizačný filter - účinne znižuje odrazené svetlo
Nastaviteľný filter eliminuje oslnenie čelného skla a súčasne zvyšuje sýtosť. Znižuje nežiaduce odrazy a nadmernú expozíciu alebo polarizačný efekt, pre zaistenie najvyššej kvality obrazu a chránili svoj objektív.

rc500s polarizacny filter

WiFi pripojenie - prehliadanie na diaľku pomocou free aplikácie
Už nie je potrebné čakať, kedykoľvek budete chcieť prehrať vzrušujúce momenty. Jednoducho prenášajte alebo vizualizujte súbory z vloženej pamätovej karty v kamere priamo do vášho smartphonu / tabletu cez aplikáciu DOD APP.

rc500s wifi pripojenie

 

 

GPS procesor s rýchlosťou 10 Hz
Integrovaný najrýchlejší systém GPS s rýchlosťou 10 Hz, zaznamenáva presnejšie údaje o umiestnení a rýchlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávať trasu na mape popri sledovaní videí v aplikácii DOD prehrávača. Momentálne najrýchlejšia aktualizácia GPS použitá v autokamerách.

rc500s gps procesor

DOD GPS prehrávač V2.0
Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.

rc500s dod 2.0 prehravac

 
Detekcia rýchlostných radarov
Systém upozorní, že sa blížite k miestam s prikázanou rýchlosťou, kde môže byť umiestnený radar, aby ste mohli s prehľadom spomaliť. Vyhnite sa pasciam a vždy majte jazdu pod kontrolou.
* V súčasnosti systém podporuje tieto krajiny: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
rc500s vcasne upozornenie prikazanej rychlosti
 

Synchronizácia času a dátumu
Automatická kalibrácia času, nezávislá na manuálnom nastavení času. So zabudovaným 10x speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäti kamery.
rc500s synchronizacia datumu a casu
G-senzor ochrana dát pri náraze.
Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.
 
rc500s g-senzor
Ručné uzamknutie súborov - SOS ochrana
V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom. 
rc500s manualny zamok suborov
Automatické nahrávanie a vypnutie
Po spustení vozidla kamera začne automaticky zaznamenávať. Okrem toho sa prístroj vypne automaticky zároveň s vozidlom bez toho, aby ste stlačili ľubovoľné tlačidlo.
rc500s auto on off
 
Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam
Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.
 
rc500s nahravanie v slucke
 
 
Podpora 128GB Micro SD karty
4x väčšia pamäťová kompatibilita v porovnaní so staršími modelmi kamier, podporuje až do 128 GB micro SD s viac ako 18 hodinami nahrávania.
 
rc500s 128gb pamatova karta
 
 
 
Špecifikácie produktu:
 
Rozlíšenie videa: predná kamera: 1920x1080 @ 30fps, zadná kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: SONY STARVIS CMOS senzor
Širokouhlý objektív predný: 145 °
Širokouhlý objektív zadný: 140 °
Predná clona: f/1,6
Zadná clona: f/1,6
Citlivosť ISO: až do ISO 12800
Video formát: MP4
Záznamové médiá: Micro SDHC/SDXC triedy 10 (až do 128 GB)
Audio: mikrofón a mono reproduktor (súčasťou)
Batéria: super kapacitor
Vstupný výkon: 5V 1,5A
Rozmery prednej kamery: 122 (D) * 35,8 (Š) * 60,6 (V) mm
Rozmery zadnej kamery: 75,2 (D) * 26 (Š) * 38,8 (V) mm
Hmotnosť prednej kamery: 120g
Hmotnosť zadnej kamery: 41 g
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)
 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD RC500S s lepiacim držiakom
1x Zadná kamera s lepiacim držiakom
1x CPL filter
1x Nabíjačka do auta 12-24V (predlžovací kábel 4M)
1x Prepojovací kábel so zadnou kamerou (5M)
1x Sada lepiek na držiak na kamery
1x Inštalačná sada pre uchytenie kabeláže
1x Manuál v slovenčine

+ Micro SD karta 32GB
+ Sada kabeláže pre trvalú inštaláciu vo vozidle
+ Antislip podložka

 

dod rc500s prislusenstvo

 

 

Recenzie a Testy:


touchit macko dod rc500s

Ondrej Macko - šéfredaktor Touch IT.sk

"Celkovo považujeme kameru DOD RC500S za vynikajúce riešenie, je vybavený najnovšími technológiami, čím sa dosahuje veľmi dobrý obraz aj pri zníženej úrovni svetla. Kamera tak dokáže nahrávať rozpoznateľný obraz takmer v plnej tme."

Čítaj celý článok

 
 


auto magazin

Auto Magazin.sk - Recenzia a test DOD RC500S

"Taiwanský výrobca DOD nám už niekoľko rokov dokazuje, že je schopný prispôsobiť sa trendu a vysokým požiadavkám koncového zákazníka. Pokračuje vo vývoji  po technickej aj dizajnovej stránke a je schopný udržať sa dlhodobo ako líder na trhu s autokamerami čo dokazuje aj najnovší model DOD  RC500S.“

Čítaj celý článok

 


arecenze logo

Arecenze.sk - Recenze a test DOD RC500S

"Kamera DOD RC500S sa v porovnávacom teste čiernych skriniek do aut portálu Arecenze.cz umiestnila na 1. mieste. Disponuje veľmi kvalitným spracovaním, ktoré zapôsobilo na rad užívateľov. Ako duálny kamera na trhu nemá konkurenciu. "

Čti celý článek


recenzovo

Recenzovo.sk - Recenze a test DOD RC500S

"Kamera DOD RC500S sa ocitla v teste kde bolo 5 najlepších modelov čiernych skriniek do áut v jednotlivých cenových kategóriách, vrátane rád, podľa akých parametrov autokameru vybera ako VÍŤAZ TESTU."

Čti celý článek

 

heureka logo
 

 

Recenzie od používateľov Heureka.sk - 99%

"Naozaj výborná kamera, praktická, prepracovaná, dobre vyzerajúca. Skvelá poistka v prípade nehody. Som s ňou po všetkých stránkach veľmi spokojný. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitu."

Čítaj všetky recenzie  DOD RC500S na portáli Heureka.sk

 

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie