Kamera do auta DOD GS980D - Duálna 4k + 1K s GPS + 5GHz WiFi

Skladom
Cena s DPH: 399,00 €
Cena bez DPH: 332,50 €
- +

/Kamera do auta DOD GS980D - Duálna 4k + 1K  s GPS + 5GHz wifi + 3" IPS displej. Najlepšia kamera do auta s GPS duálna s podporou 5G Wifi a 4K rozlíšením. Nová duálna autokamera s podporou až 256GB micro SD karty. Kamera do auta s absolútne novým obrazovým snímačom OmniVison OS08A10 pre prednú kameru a SONY STARVIS IMX307 CMOS Sensor pre zadnú kameru vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie a to aj v úplnej tme. Model DOD GS980D je autokamera s plnohodnotným videozáznamom v 4K rozlíšení pre prednú a FULL HD rozlíšení pre zadnú kameru v bezkonkurenčnej kvalite na oboch video kanáloch kamier s frekvenciou pri nahrávaní 30 fps, kompresiou videa H.265 a s clonou f/1.5 pre krištálovo čistý obraz.

NAJLEPŠIE HODNOTENÁ KAMERA DO AUTA a VÍŤAZ TESTOV ZA ROK 2023

vitaz testov
 
https://www.arecenze.sk/kamery-do-auta/ 
https://necenzurovane.sk/dod-gs980d 
https://producteo.sk/kamery-do-auta/
https://www.smartmag.cz/nejlepsi-kamera-do-auta/
https://testy-recenzie.eu/test-kamier-do-auta/ 
https://dodomacnosti.sk/kamery-do-auta/ 
https://www.testy-spotrebicu.cz/test-recenze-dualni-autokamera-dod-gs980d-4k/ 

Vstavaný Super capacitor (super kondenzátor) namiesto Li-Ion batérie - pre ešte lepšiu odolnosť a životnosť kamery. Kamerový set disponuje širokouhlým objektívom až 140° prednej aj zadnej kamery čo Vám umoží mať monitorovaný naozaj široký uhol v okolí vášho auta, blížiaci sa k parametrom rybieho oka. Malé rozmery prednej kamery len 97x54x40mm Vám zaručia, že nebude pútať pozornosť resp. Vám nebude zaclánať vo výhľade.

DOD GS980 predná a zadná autokamera

 

Test, unboxing a VIDEORECENZIA - Arecenze.cz 

 
 

Test, unboxing a VIDEORECENZE - Testy-spotrebicu.cz

 

Kamera do auta Duálna 4k + 1K kamera s prídavnou zadnou kamerou

Aby Vám neunikol žiadny detail a mali ste záznam aj zo zadnej časti vozidla (pri náraze zozadu, aťd). Použitie zadnej kamery je voliteľné, prednú kameru možno používať aj samostatne. Možnosť obrátiť obraz o 180 stupňov pre prednú a zadnú kameru (kamera môže byť namontovaná "dole hlavou"). 

kamera do auta najlepsia 4k duálna DOD GS980D 4K+1K

Objektívu s f/1.5 clonou pre jasný a čistý obraz. Kompresia obrazu H.265, MP4 súbor. Podpora micro SD až do 256GB. Autokamera taktiež disponuje s citlivosťou ISO až do 6400 pre vynikajúce snímanie v slabých svetelných podmienkach a nočného videa. Vstavaný procesor GPS umožňuje vodičom zachytiť rýchlosť a polohu s vysokou presnosťou. Kamera  je jednoducho ovládateľná prostredníctvom tlačítok a prehľadného 3,0" LCD displejaKáblové prepojenie medzi kamerami je cca 6m dlhé. Kameru DOD S980D je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. Predná kamera je tiež ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou lepiaceho 3M držiaku s GPS loggerom.

Najlepšia kamera do auta s GPS duálna s podporou 5G Wifi a 4K rozlíšením

dod kamera do auta s GPS a 5GHz wifi prenosom + 3" displej

Certifikovaná CE kamera do auta pre prevádzku v celej Európskej Únii

Certifikovaná kamera do auta pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňajú kritériá technických noriem a možno ich používať vo vozidle. 

 

Certifikovaná CE kamera do auta GS980D

Autokamery do auta novej generácie NEXT GEN - DOD GS980D

Špičková kamera do auta a nová vlajková loď oceňovaného Taiwanského výrobcu DOD-TECH.  

NEXT GEN - DOD GS980D kamera novej generacie

 

Až 4K + 1K rozlíšenie záznamu z kamery

 Aby vám neušiel žiadny detail, (ako čitateľnosť ŠPZ) či jazdíte rýchlo, v zhoršených svetlených podmienkach (dážď, sneh, tma, aťd)

4K + 1K rozlíšenie záznamu z kamery DOD 980D

Vysokorýchlostný prenos dát - 5G WIFI

Prezeranie a zdieľanie dát priamo cez mobilný telefón, bez potreby vyberania pamäťovej karty

DOD GS980D - Vysokorýchlostný prenos dát - 5G WIFI
 

Aplikácia pre Android/iOS

Prehľadná aplikácia od DOD (Android/iOS) na smartfóny či tablety, kde budete môcť po spárovaní cez Wifi prehrávať svoje videá z jazdy, sledovať aktuálnu pozíciu cez google maps či meniť nastavenia kamery.
 
GS980D aplikácia od DOD (Android/iOS) na smartfóny či tablety
 

Clona f/1.5 zaručí vysokú citlivosť a ostrý obraz aj pri zlých svetelných podmienkach cez deň, či v noci

Vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení - Veľkosť clony odráža množstvo svetla dopadajúce na senzor pri snímaní. Čím väčšia clona (menšie číslo f), tým viac svetla bude zachytené v snímači kamery. Vďaka najširšej clone, ktorá je 66% väčšia v porovnaní s konkurenciou na trhu, DOD kamery produkujú ten najostrejší obraz.
 
Clona f/1.5 vysoka vykonnost pri slabom osvetlení dod kamera

Zabudovaný GPS modul v patentovanom držiaku s 3M nálepkou

Patentovaný naozaj pevný nacvakávací držiak pre elimináciu vibrácií, či neželaných zvukov na zázname s 3M nálepkou (s USB-C konektorom pre nápajanie priamo z držiaka) so zabudovaným GPS senzorom

kamera do auta - Zabudovaný GPS modul

Napájanie autokamery je cez USB-C rozhranie

Nápajanie kamery do auta DOD GS980D je riešené cez USB-C rozhranie (nie klasické micro či mini USB), teda nový štandart vysokorýchlostného prenosu dát ako aj napájania autokamery.

Nápajanie kamery do auta DOD GS980D - cez USB-C rozhranie

Perfektné nočné videnie vďaka HDR technológii zabezpečí ostrý obraz aj po tme

Jedná sa o technológiu High Dynamic Range (teda vysoký dynamický rozsah), ktorá umožní oveľa lepšie sledovať veľmi svetlé aj veľmi tmavé časti obrazu zároveň. Skrátene HDR, je technológia, ktorá umožňuje rozšírenú reprodukciu detailov v tmavých aj svetlých častiach snímanej scény zároveň
 
Perfektné nočné videnie vďaka HDR technológii - dod kamera do auta

Líder na trhu bezpečnosti a monitoringu áut - Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 5. GENERÁCIE

Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie upgrade 5.0. Dobrá kamera nahráva počas jazdy, ale lepšia kamera bude udržiavať vaše vozidlo pod dohľadom 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Kamera poskytuje dve možnosti ochrany pri parkovaní. Prvým je nahrávanie pomocou funkcie TIMELAPS Ide o časozberné nahrávanie kedy kamera každú 1 sekundu vytvára snímky, ktoré následne spája do videa, teda neujde Vám žiadny záznam detail, ktorý si budete potrebovať preveriť. 
 
Druhým režimom je nahrávanie pri DETEKOVANÍ KOLÍZIE. V tomto režime má kamera aktívny G senzor, ktorý sníma preťaženie a pri náraze spustí nahrávanie videa. Parkovací režim vyžaduje trvalé napájanie, ideálne cez sadu trvalej kabeláže v našej ponuke.
 
DOD GS980D Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 5. GENERÁCIE
 

Superkondenzátor

Kamera DOD GS980D má zabudovaný super kondenzátor namiesto lítiových batérií. Superkondenzátor zaisťuje lepšiu ochranu pred vyššou teplotou a nehrozí tak poškodenie, alebo explozia ako pri klasických batériách. Poskytuje tiež dlhšiu životnosť ako autokamery s lítium-iónovými batériami.

DOD GS980D má zabudovaný super kondenzátor

Podpora až do 256GB micro SD karty

Autokamera podporuje micro SD karty až do 256GB (bežné auto kamery len do 128GB)V prípade havárie, prudkého zabrzdenia, alebo naklonenia auta, kamerový set má funkciu G senzora, ktorá slúži na ochranu súborov pri náraze. Takisto v prípade núdze umožňuje používateľom manuálne chrániť existujúci súbor stlačením tlačidla "SOS". 
 
Podpora až do 256GB micro SD karty -  autokamera

 

G-senzor ochrana dát pri náraze

Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.

G-senzor ochrana dát pri náraze - DOD kamery do auta

Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam

Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.

 

kamery do auta - nahrávanie v slučke cyklický záznam

Nová kompresia videa H.265

Autokamera je vybavená novou kompresiou H.265, ktorá zaistí ukladanie záznamov v menšej veľkosti. Záznam nahratý v tejto kompresií bude zaberať o 30% menej miesta na pamäťovej karte a pritom kvalita obrazu ostane zachovalá. Takže sa pamäťovú kartu sa Vám zmestí oveľa viacej záznamov v porovnaní so staršou kompresiou H.264. 1min. zaberá na 4k prednej kamere cca 215MB a zadná kamera 1K zaberá cca 70MB

autokamera GS980D nová kompresia H.265

 

Špecifikácie:

Rozlíšenie videa: predná kamera: 3840x2160@30fps, zadná kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: predná kamera: OmniVison OS08A10, zadná kamera: SONY STARVIS IMX307 CMOS Sensor
Displej: 3" IPS displej
Širokouhlý objektív : 140 ° (predná aj zadná kamera)
Clona: f/1,5
Citlivosť ISO: až do ISO 6400
Video formát: H.265 MP4
Záznamové médiá: Micro SDHC/SDXC triedy 10 (až do 256GB)
Audio: mikrofón a mono reproduktor (súčasťou)
Batéria: super kapacitor
Vstupný výkon: 5V 2,5A
Rozmery prednej kamery (d/š/v): 97x54x40mm
Rozmery zadnej kamery: 60x30x33 mm
Hmotnosť prednej kamery: 91,6 g
Hmotnosť zadnej kamery: 28,2 g
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Obsah balenia:

1x Predná kamera do auta DOD GS980D
1x Držiak s 3M nálepkou + GPS modulom
1x Zadná kamera
1x Prepojovací kábel so zadnou kamerou (6M)
1x Nabíjačka do auta 12-24V
2x Transparentná ochranná nálepka pre jednoduché upevnenie držiaka na sklo
1x Manuál

DOD GS980D kamera - obsah balenia

 

 

 


arecenze logo

Arecenze.sk - Recenzia a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D sa v porovnávacom teste čiernych skriniek do aut portálu Arecenze.sk umiestnila na 1. mieste - VÍŤAZ POROVNANIA. Disponuje veľmi kvalitným spracovaním, unikátnymi funkciami a špičkovou kvalitou obrazu. Ako duálna kamera na trhu nemá konkurenciu. "

Čítaj celý článok


necezurovane.sk

Necenzurovane.sk - Recenze a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D sa ocitla v teste modelov čiernych skriniek do áut v jednotlivých cenových kategóriách, vrátane rád, podľa akých parametrov autokameru vybera ako VÍŤAZ TESTU, bol udelený titul NAJVYŠŠIA KVALITA"

Čítaj celý článok

 

testy spotrebu.cz
 

 

Testy-spotrebicu.cz - Recenze a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D získala ocenenie TOP Produkt v rozlíšení 4K ako známku kvality. Pokiaľ vyžadujete od kamery bezkonkurenčné rozlíšenie a kvalitu je táto autokamera stvorená priamo pre vás a my vám jej nákup môžeme určite odporučiť."

Čítaj celý článok


heureka logo
 

 

Recenzie od používateľov Heureka.sk - 99%

"Kamera použitá v extrémnych podmienkach (hustý dážď zlá viditeľnosť), točené aj v noci po zhliadnutí videa má viac ako prekvapila. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitu."

Čítaj všetky recenzie  DOD GS980D na portáli Heureka.sk

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie