Prečo DOD kamery?


Určite mnohí z Vás si kladú otázku prečo práve DOD kamery do auta by mali byť tou správnou voľbou pri kúpe autokamery. Oproti konkurencii iných výrobcov má DOD Tech Co, Ltd. výhodu aj v tom, že sa špecializuje len na výrobu kamier do auta od roku 2005, čo sú roky skúseností, inovacií a nepopierateľnej kvality optiky a celkového prevedenia. Produkty majú jedinečný dizajn, vlastný software a sú vyrobené zo špičkových komponentov. Preto Vás určite presvedčia o tom, že niet pochýb, prečo sú najpredávanejšie a najkvalitnejšie autokamery vo svete.

V rámci prezentácie značky DOD a jej súčasných aj nových produktov, sme sa s našimi kolegami z vedenia firmy zúčastnili výstavy na prestížnom veľtrhu elektroniky v Honk Kongu 10-14 októbra s názvom Global Sourcing Fair. Na základe týchto skúseností a znalostí, sme hrdí, že vám môžeme priniesť ešte lepšie poradenstvo, ako aj konzultácie pri výbere kamery od prestížnej značky DOD.


DOD, výstava elektroniky, Electronic fair,  

 
Recenzia Šéfredaktora magazína PC REVUE Ondreja Macka
"Kamera do auta DOD ma prekvapila širokým zorným uhlom a tiež kvalitou záznamu v noci. Práve toto sú situácie, kedy sa naozaj môže stať nehoda a ak používate túto kameru, môžete ľahšie preukázať svoju nevinu aj keď sa podstatná časť situácie stane na okraji cesty a v noci."

 

 

Graf jednotlivých modelov DOD kamier podľa rokov

predaj produktov dod
 
 
Spoločnosť DOD pôsobí vo vyše 50 krajinách sveta a sme hrdí na to, že už má svoje zastúpenie aj na Slovensku www.dod-tec.sk a Česku www.dod-tec.org

 
 

SONY Exmor - Absolútna novinka a prvý senzor od firmy SONY v autokamere

SONY exmor senzor DOD

Najnovší senzor Sony cmos Exmor. Plocha senzora na zachytávanie svetla (fotónov) je väčšia o 20%, čím sa zväčšila aj plocha buniek do ktorých svetlo dopadá oproti predchodcovi DOD LS430W. Väčšia plocha zabezpečila zachytenie väčšej plochy obrazu zo zorného poľa. Zväčšené bunky pohltia viac svetla, čo v praxi znamená kvalitnejšie farby a ostrosť detailov. 
procesor

Advanced Chip – zdokonalený procesor novej generácie
Výkon a videá až trojnásobne rýchlejšie

Zabudovaný úplne nový spracujúci čip zvyšuje výkon a videa až trojnásobne rýchlejšie v porovnaní s ostatnými konkurenčnými procesormi na trhu.  Realizuje ultrarýchle nahrávanie videa pri 2X vyššej snímkovej  frekvencii
pre ešte plynulejšie a realistickejšie nahrávanie a prehrávanie video snímkov.
 

Ultrarýchle Video nahrávanie

​Samostatná kamera v rozlíšení 720p sníma až 60 snímok za sekundu - Ak chcete zachytiť HD video 1280x720 pixelov s 2x vyššou frekvenciou snímok (60fps) ako ostatné modely na trhu (30fps).
 
video recording ultra fast dod
full hd video

FULL HD rozlíšenie vo vysokej kvalite

Vysokokvalitný 1080p FULL HD HD video záznam a 5 megapixelov CMOS obrazový snímač, ktorý Vám zaručí skutočný pôžitok pri prezeraní nahratých video záznamov.

3D zníženie šumu​ / 3D Noise reduction

Úplne nový algoritmus filtrovania šumu zabezpečuje ešte efektívnejšie filtrovanie šumu z obrazu, a to najmä pri zlých resp. za znížených svetelných podmienok.  Je to viditeľný rozdiel!

3d noise
wide dynamic

Dynamický rozsah záberu - Wide dynamic range

Dostaňte svetlo pod kontrolu!  WDR je nová výkonná zobrazovacia technológia určená pre nahrávanie kvalitných ostrých videí aj pri vysokom kontraste, silnom podsvietení, oslnení, a pri rôznych odrazoch svetla, pomocou rôznych úrovní expozície na zabezpečenie jasnosti, bez ohľadu na svetlé alebo tmavé oblasti. S pokročilou technológiou WDR sú nočné zábery jasnejšie.

Šesť prvkový (zložkový) objektív kamery

Šesť prvkový (zložkový) objektív kamery zachytáva svetlo efektívnejšie a vďaka precíznej konštrukcii dráhy svetla, citlivý objektív je schopný produkovať ostrejší a krištáľovo čistý obraz.

six element lens
panoramic

Panoramatický záber až s 140 ° ultra širokým uhlom

Široký uhol záberu, ultra široký pohľad bez skreslenia. Zbrusu novo navrhnutá optická šošovka zachytáva snímky s ultra širokým zorným poľom, ktorý pokrýva až 140 stupňov, bez  skreslenia obrazu..

F1.6 veľká clona objektívu

Čím väčšia clona, tým väčšia výkonnosť pri nízkom osvetlení!  F1.6 jasný objektív zvyšuje priepustnosť svetla pri fotografovaní a nahrávaní za nízkych svetelných podmienok, umožňujúc  zachytiť ohromujúcu  hĺbku ostrosti a vynikajúce zábery v noci.

f1.6
bright colors

Vysoko citlivý senzor

Full HD CMOS obrazový snímač realizuje najostrejšie detaily a jasnosť  videa s vysokým rozlíšením 1080p. Navyše, vysoko citlivý CMOS dokáže zachytiť svetlo a efektívne transformovať svetelnú energiu na digitálne dáta, čo zaisťuje tie najlepšie výsledky s vynikajúcim výkonom.

 

 

 

O spoločnosti DOD Tech Co, Ltd

Spoločnosť DOD Tech Co, Ltd bola založená v Taiwane v roku 1993 a medzi jej hlavné činnosti patrí oblasť vývoja a výroby kamier do auta - čiernych skriniek na ktoré sa spoločnosť špecializuje. Vďaka svojim skúsenostiam a kvalite produktov je DOD Tech lídrom na trhu čiernych skriniek. 

Cieľom spoločnosti je je poskytovať produkt, ktorý zodpovedá potrebám zákazníkov po celom svete. Neustále inovácie produktov, skvalitňovanie technologických postupov pomocou moderných technológií ju stavia do pozície priekopníka v oblasti digitálnych kamier.

Znak nepopierateľnej kvality dokumentuje aj certifikát ISO 9001:2015, ktorý zaručuje že spoločnosť DOD Tech Co spĺňa normy riadenia systému manažérstva kvality.