PROFIO kamera do auta X1 s LIVE GPS + LIVE obraz kamera

Skladom
Cena s DPH: 299,00 €
Cena bez DPH: 249,17 €
- +

PROFIO kamera do auta Tracking Cam X1 - prvá autokamera vo svete, ktorá disponuje s LIVE GPS sledovaním, LIVE pripojením na kameru za jazdy + 3G + WiFi. Ponúka GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne ako aj zobrazenie "živého" pohľadu z aktuálnej jazdy.  Jedná sa o duálnu autokameru (predná a interiérová), kde predná kamera má rozlíšenie FULL HD 1920x1080px pri 30 snímkoch za sekundu s uhlom záberu140° a podporou 3G a Wifi. Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 32GB. Telo kamery je vypracované z kvalitných materiálov čím je odolná voči vysokým teplotám alebo extrémnemu chladu

najlepšia kamera do auta s gps + live sledovanie

Profio Tracking CAM X1 je ideálny a prepracovaný spôsob ako zvýšiť bezpečnosť Vášho auta neustálym monitorovaním, alebo komplexné riešenie pre firmy z hľadiska monitorovania pohybu ich vozového parku.

Po vložení SIM karty do autokamery Vám vytvorí  3G WiFi prístupový bod (na SIM karte je potrebné mať aktivované dátové služby) a užívať si tak surfovanie na internete hocikedy a hocikde. Živý videoprenos z kamery môžete sledovať cez voľne dostupnú mobilnú aplikáciu (podpora pre Android / iOS) s názvom "Car Matrix". Prostredníctvom tejto app je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape. Sada kabeláže je určená pre priame pripojenie na poistkovú skriňu 12/24V čo umožňuje trvalé napájanie autokamery. Výhodou je duálny objektív, ktorý nahráva záznamy buď z prednej alebo zadnej (interiérovej) kamery vrátane zvuku (je možné aj vypnúť nahrávanie zvuku). Interiérová kamera má IR nočné videnie, ktoré dokáže v noci nasvietiť celý priestor vozidla. 

profio kamera do auta

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne, alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo.
Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu.

kamera do auta live monitorovanie gps

Vychutnajte si bezplatnú službu GPS sledovania priamo cez webové rozhranie
www.car-matrix.com

Nie je potrebné inštalovať žiadny softvér. Všetko je dostupné cez internet z webového prehliadača na vašom stolnom počítači, notebooku, tablete či mobilnom telefóne. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Každé vozidlo má po registrácii svoje osobitné ID číslo podľa ktorého si viete v histórii jázd nájsť jeho záznamy o pohybe. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Jednotlivé zastavenia vozidla sú na mape označené červenou vlajkou a obsahujú informáciu ako dlho na danom mieste auto stálo. Z jazdy je možné exportovať súbor v excel formáte, v ktorom nájdete presný čas a miesto kde sa vozidlo nachádzalo. 

Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

live monitorovanie kamera do auta profio
Klikni pre zväčšenie obrázku

 

Veľmi zaujímavá je aj funkcia LISTEN&TALK teda je možné aby ste priamo počuli a hovorili s posádkou auta cez vstavané reproduktory na kamere

kamera do auta 3g

6-celosklenených šošoviek v objektíve

Vysokoteplotné materiály, ktoré odolávajú rôznym jazdným podmienkam. Šesť vrstvové celosklenené šošovky zabezpečujú vysoké rozlíšenie záberov s vynikajúcou vyváženosťou farieb pre denné a nočné jazdy. 

profio kamera do auta 6g sosovka

 

FULL HD 1080 video kvalita

Kamera PROFIO Tracking Cam X1 prináša dokonalé zobrazovacie schopnosti. Zábery budú zachytené s vynikajúcou jasnosťou. Všetko zachytené touto autokamerou bude následne prenesené do plynulých a úžasných videí.

autokamera full hd rozlisenie

 

Podpora WDR funkcie

PROFIO Tracking Cam X1 podporuje WDR funkciu. WDR je špičková technológia aplikovaná do autokamery, bez ohľadu na to či je prostredie príliš svetlé alebo tmavé obraz na kamere je vždy čistý a jasný. 
kamera do auta wdr technologia
 

 

Úplné 3-pruhové pokrytie so 140°​ širokouhlým objektívom

V záujme zníženia slepých bodov autokamera PROFIO Tracking Cam X1 používa 140° širokouhlý celosklenený objektív, ktorý pohodlne sníma aj 3 jazdné pruhy na cestách. 
kamera siroky uhol zaberu

 

Mediatek inteligentný čip

Autokamera Profio Tracking Cam X1 disponuje vysoko výkonným čipom MTK6580, ktorý zabezpečuje nízku spotrebu energie, ale zároveň poskytuje rýchly, výkonný a stabilný chod kamery. 

mediatek vykonny cip kamera do auta

 

3G vysokorýchlostný prenos dát

Model autokamery PROFIO Tracking Cam X1 podporuje WCDMA 3G vysokorýchlostný prenos dát, ktorý môže dosiahnuť rýchlosť až 7.2MB/s. 3G rýchlostný prenos dát je takmer 43 násobne rýchlejší než zastaralá 2G sieť.  
kamera do auta vysokorychlostny 3g prenods dat
 

 

Vibračný alarm proti krádeži

Zariadenie sa prepne do režimu ochrany vozidla po 5 minútach od zastavenia motora vozidla. Ak senzory v kamere zachytia vibrácie vo vozidle, tak sa zapne alarm a upozorní Vás formou notifikácie cez aplikáciu v smartfóne.

kamera do auta profio vibracny alarm

 

Nahrávanie v slučke

Video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu po 3 minútach. Keď sa pamäťová karta zaplní, najstaršie záznamy budú prepísané najnovšími aby boli zachytené aktuálne zábery. Takto je zabezpečené neustále nahrávanie v slučke.

autokamera profio nahravanie v slucke

 

Zabudovaný G-senzor

Pri núdzovej brzde alebo pri náraze G-senzor vyhodnotí takúto situáciu ako závážnu a spustí automatické uloženie záznamu. Následne zachytené video zablokuje proti prepisu, takže sa neprepíše ani v prípade, že sa zaplní pamäťová SD karta. 

kamera do auta g-senzor

 

Porovnanie jednotlivých modelov PROFIO Cloud kamerových systémov

profio kamery do auta
porovnanie profio x1 x2 x4 x5 cloud kamery do vozidiel
 
 

 

Špecifikácie:

Model: PROFIO Tracking Cam X1
Procesor: ARM Cortex A7 Quad-Core 1.3GHz
Operačný systém: Android 5.1
Flash pamäť:  eMMC Flash 8GB     
RAM Pamäť: DDR3L 1GB  Frequency 533MHz 
GPS: GSM & WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA+(21Mbps)  EDGE  GPRS
Rozlíšenie videa predná kamera: Full HD 1080p s 30fps, H.264 encoding, nastaviteľný uhol snímania FOV(D) 140°
Rozlíšenie videa interiérová kamera: 640*480px
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz frekvencia, hotspot
Vzdialené sledovanie:  PC & App - PC software: www.car-matrix.com, APP na mobil: CarMatrix
Live sledovanie:  Obe duálne kamery cez APP     
G-Sensor: Áno     
Mikrofón: Áno
Vstavané reproduktory: Áno
Podpora micro SD: až do 32GB        
Napájanie: 10V - 36V
Rozmery kamery: 85 (D) * 55 (Š) * 50 (V) mm
Hmotnosť kamery: 135 g
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)     

 

Obsah balenia:

1x Autokamera PROFIO Tracking Cam X1
1x Kabeláž pre priame pripojenie na poistkovú skrinu 12V/24V - (Dĺžka 2 metre)
1x Držiak
1x 3M vysokoadhezívna nálepka
1x Manuál

profio tracking cam x1 kamera obsah balenia

profio electronics Kamera Tracking Cam X1 je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie