Autokamera v spätnom zrkadle RX300W - AKCIA!

Skladom
Cena s DPH: 149,00 €  249,00 €
Cena bez DPH: 124,17 €
- +

Nová kamera do auta v spätnom zrkadle DOD RX300W s možnosťou pripojiť cúvaciu kameru. DOD RX300W prichádza s 1cm tenkým dizajnom, a tým je ľahko prispôsobiteľný pôvodnému spätnému zrkadlu. Nastaviteľný uhol objektívu je o 60% väčší ako predtým, čo umožňuje horizontálne a vertikálne uhly nastaviť až do 40 stupňov. DOD RX300W s multi-vrstveným vákuovým povlakom povrchu zrkadla je schopný eliminovať oslnenie od svetiel vozidla idúceho za vami.  Ovládací prvok Keypad má ľahké a jednoduché ovládanie v tme.

!!!AKCIA za zľavnenú cenu iba 149 EUR (klasická cena 249 EUR)!!!

RX300W black friday

P.S. platí len do vypredania zásob!!!

Táto kamera v spätnom zrkadle je unikátna najmä tým, že umožňuje napojiť vďaka video vstupu aj ľubovoľnú cúvaciu kameru (ktorú si môžete vybrať aj z našej ponuky - je ju nutné dokúpiť samostatne).. Akonáhle zaradíte spiatočku (cúvacia kamera sa napája na cúvacie svetlá) zobrazí sa obraz z cúvacej kamery na vstavanom LCD displeji (obraz z tejto kamery sa nenahráva). Môžete použiť ľubovolnú cúvaciu kameru, ktorá má rovnaký video jack konektor.

Autokamera v spätnom zrkadle DOD RX300W s podporou cúvacej kamery

 

dod rx300w s cúvacou kamerou

Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. široký 140 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách. Kameru je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj napr. v kamiónoch alebo autobusoch. Menu kamery je k dispozícii aj v slovenskom jazyku. 

V našej ponuke nájdete aj model RX400W, ktorý oproti modelu RX300W disponuje funkciou GPS loggera (ostatné parametre sú úplne totožné).

dod rx300w spätné zrkadlo

Kamera má väčšiu zobrazovaciu plochu a 4,3" širokouhlý (16:9) displej poskytuje širšiu obrazovku pre prehrávanie videa. Technológia WDR, umožňuje prispôsobenie svetlosti prostredia, vďaka čomu vytvára nočné zábery jasnejšie a znižuje silné svetlo expozície na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu. Disponuje funkciou 3DNR - Digitálna redukcia šumu a Six-Element ostrým objektívom, ktorý sa skladá zo 6 vrstiev skla a poskytuje ohromujúci jasný a nedeformovaný obraz. DOD RX300W prichádza s velcro prúžkom, ktorý je pevnejší a spoľahlivý spôsob pre montáž na originál spätné zrkadlo.


4,3'' 16:9 širokouhlý LCD displej. Kamera disponuje veľkým širokouhlým displejom, ktorý poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz, vhodný pre zobrazenie nastavení a prehrávanie videí priamo na displeji kamery.

 

dod rx300w kamera

 


Keypad má ľahké a jednoduché ovládanie v tme. Inovatívne LED gravírované osvetlenie keypadu je ľahko ovládateľné aj bez svetla vo vnútri vozidla. Podsvietenie sa vypne automaticky po 10 sekundách. Praktické, pohodlné a elegantné.

Podsvietené tlačidlá dod rx400w


Nastaviteľný uhol objektívu v každom smere. DOD RX300W nastaviteľný uhol objektívu je o 60% väčší ako predtým a horizontálne a vertikálne uhly je možné nastaviť až do 40 stupňov. Má plný rozsah snímacieho uhla k vysokému zlepšeniu schopnosti upevnenia na väčšinu spätných zrkadiel.

Nastaviteľný objektív dod rx400w


Anti-oslňovacie zrkadlo. Pri jazde v noci, vzniká odraz svetla zo spätného zrkadla, čo je nepríjemné a oslepuje zrak vodiča. DOD RX300W s multi-vrstveným vákuovým povlakom povrchu zrkadla je schopné eliminovať oslnenie od svetlometu vozidla idúceho za vami.

Anti-oslňujúce sklo dod rx400w

 

Podpora cúvacej či parkovacej kamery. Táto kamera podporuje doplnenie prídavnej cúvacej kamery (nedodáva sa ako súčasť príslušenstva). Obraz z cúvacej kamery sa zobrazuje na 4,3" LCD obrazovke, takže môžete ľahko zistiť čo sa deje vzadu keď cúvate, aby ste predišli akýmkoľvek nárazom.

 

podpora cúvacej kamery dod rx400w

 

Výkonná WDR technológia. Ohromujúce videá v akomkoľvek osvetlení. Technológia WDR, dobre vyvážená expozícia bez ohľadu na to či je slnečný deň alebo noc. Vytvára zábery jasnejšie a znižuje silné svetlo expozície na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

wdr technologia dod rx400w

3DNR (Digital Noise Reduction) - Digitálna redukcia šumu - znižuje zrnenie pri zlých svetelných podmienkach. Systém digitálnej redukcie šumu, môže znížiť šum efektívne podľa potreby digitálneho signálu a zaručuje čistý a prirodzený obraz.

3d redukcia sumu dod rx400w

 

Zobrazenie údajov (Watermark) priamo vo videu. Pri nehode, alebo inej cestnej udalosti Vám táto funkcia umožní okamžite overiť presný dátum a čas nahrávky. Čo posilní dôveryhodnosť dôkazov v prípade dokazovania zodpovednosti. 

watermark dod rx400w

Pokročilá 6G sklenená šošovka -  kombinácia šiestich vrstiev skla, je sofistikovaný 6G ostrý objektív. Vďaka precíznej dráhe svetla, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz.

6g objektiv dod rx400w

Velcro prúžok. Tradičná montáž pomocou klipu alebo gumy skončí veľakrát povolením elasticity. Aby sa dosiahlo pevnejšieho prichytenia, DOD RX300W prichádza s velcro prúžkom, ktorý je pevnejší a spoľahlivý spôsob pre montáž na originál spätné zrkadlo.

velcro pruzok dod rx400w

 

Ultra štíhly dizajn. Je na čase nastaviť štandard tenkosti spätného zrkadla Autokamery. DOD RX300W s 1cm tenkým dizajnom je prispôsobiteľné pôvodnému spätnému zrkadlu vo Vašom vozidle.

1cm hrúbka dod rx400w kamera

 


Porovnanie jednotlivých modelov DOD

Vypracovali sme pre Vás porovnávaciu tabuľku technických vlastností, funkcii a príslušenstva autokamier značky DOD. Tabuľku si môžete stiahnuť priamo TU.

porovnanie kamier dod

 

Špecifikácie produktu:

Video Rozlíšenie: 1920x1080 @ 30fps,1280x720 @ 30fps,1280X720 @ 60fps,848x480 @ 30fps,640x480 @ 30fps
Sensor: 3 megapixelový 1/3 "CMOS
Širokouhlý objektív: 140 °
ISO: automatické nastavenie
4,3"  16:9 širokouhlá obrazovka
Komprimovaný formát videa - H.264
Pamäťová karta: externá Micro SDHC Class 10 (podpora až do 32 GB)
Vstavaný mikrofón/reproduktor
Vstavaná vysokokapacitná batéria: 3,7V  320mAh
Napájanie: 5V 1,5A
Veľkosť 8,5x31x1 cm
Hmotnosť 298 g
Prevádzková teplota: -20°C ~ 65°C

 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD RX300W
1x Nabíjačka do auta 12-24V (predlžovací kábel 4M)
1x Video kábel pre pripojenie cúvacej kamery
1x Manuál v slovenčine

 

dod rx300w prislusenstvo

Ukážky záznamu z kamery DOD RX300W - nastavte rozlíšenie obrazu na maximum. Ani potom však YouTube neprehráva video v pôvodnej kvalite, originálne súbory preto môžete stiahnuť tu: denný test z  rýchlostnej cesty, nočný test z centra mesta ako aj nočný test z bočnej cesty bez pouličného osvetlenia. 

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie