PROFIO X6 - 4 kanálová DVR kamera do auta wifi 4G SIM FULL HD

Skladom
Cena s DPH: 500,00 €
Cena bez DPH: 416,67 €
- +

PROFIO X6 - 4 kanálová DVR kamera do auta wifi 4G SIM FULL HD + živé sledovanie obrazu z kamier a GPS pozície priamo cez mobil (app na smartphone). Kamera od značky PROFIO ELECTRONICS. Kompletný monitorovací systém do automobilu či dodávky, kamióna, aťd ako GPS sledovacie zariadenie s WIFI a podporou 4G SIM pre dokonalý prehľad o jazde v reálnom čase. Kamera do auta so vzdialeným GPS monitorovaním - ponúka funkcie ako GPS Tracker a to živé GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne (Android /iOS) či PC web platformy, rovnako aj audio nahrávku zvuku v priestoroch umiestnenia hlavnej kamery. K nastaveniu kameru je nutné použiť AHD kompatibilný monitor 5" / 7" / 10" (môžete si vybrať priamo z našej ponuky)

PROFIO X6 - 4 kanálová kamera do auta wifi 4G SIM FULL HD

PROFIO X6 - 4 CH DVR kamera do auta wifi 4G SIM FULL HD + GPS sledovanie

Systém ponúka aj zobrazenie LIVE obrazu z kamier v reálnom čase. Jedná sa o 4-kanálový DVR do auta so zabudovanou prednou FULL HD 1080P kamerou s uhlom záberu 120° a možnosťou pripojenia akýchkoľvek ďalších 3 kamier pre exterier či interier vozidla (bočné, zadné, cúvacie), ktoré môžete zakúpiť aj priamo v našom obchode s 4PIN konektorom (je možné použiť už aj zabudované kamery vo Vašom vozidle). Externé kamery je možné pripojiť s rozlíšením 3x Full HD, alebo kombinácia 1x Full HD + 2x HD. Zabudovaný rekordér ktorý umožňuje nahrávania záznamu zo všetkých štyroch kamier súčasne. Slot pre 2x pamäťovú SD kartu až do veľkosti 256GB teda max 512GB úložného priestoru. Kameru je možné napojiť na napájanie 12/24V

Monitorovací systém s podporou 4G SIM a napojením dodatočných 3 kamier pre LIVE monitoring a záznam z nich

kamery živé sledovanie do auta s 4G sim podpora - profio x6

Určite zaujme aj podpora vytvorenia Wifi 4G hotspotu cez vloženú 4G SIM kartu. Kamera môže nahrávať aj zvuk cez mikrofón, ktorý je umiestnený priamo v tele hlavnej kamery. Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú SD kartu až do veľkosti 256GB - zariadenie disponuje dvomi slotmi pre SD kartu. Telo kamery je vypracované z kvalitných materiálov čím je odolná voči vysokým teplotám, alebo extrémnemu chladu (- 20°C až 70°C). Zabudovaný G-Senzor, cyklické nahrávanie, otáčanie, prevracanie a zrkadlenie obrazu kamery sú samozrejmosťou. Kameru pripevníte na čelné sklo vďaka 3M nálepke. 

Živé sledovanie GPS lokácie v reálnom čase a živé sledovanie obrazu s až 4 kamier

kamera do auta živé sledovanie cez mobil app smartphone - profio x6

Voliteľné príslušenstvo - možnosť zapojiť až 3 externé kamery so 4 PIN konektorom

Môžnosť dokúpiť (zapojiť) až 3 externé kamery s 4PIN konektorom, čo umožnňuje kombináciu kamier podľa potreby (podľa typu upevnenie či rozmerov a preferovaného dizajnu kamery, s nočným videním, alebo bez, atď.). Pri osobnom vozidle si viete kamery nakonfigurovať tak, aby Vám snímala boky vozidla a priestor za vozidlom. V prípade iných dopravným prostriedkov ako autobus, môžete kamery nakombinovať, tak aby 2 kamery snímali vstupné dvere autobusu a 1 kamera môže snímať priestor za vozidlom, alebo správanie vodiča. K nastaveniu kamery je nutné ku kamere dopojiť aj ľubovoľný MONITOR so 4PIN konektorom, na ktorom bude mať vodič prehľad o kamerách a ich snímaní (prípadne môže slúžiť aj ako pomoc pri cúvaní) či môžete meniť nastavenia kamery. Pri použití monitora je kameru možné nastavovať pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia. Monitor a externé kamery nie sú súčasťou balenia, ale je ich možné u nás doobjednať.
 

Schéma zapojenia systému PROFIO X6 - univerzálneho kamerového systému pre dopravné prostriedky

profio x6 kamera do auta 4 kamery system 4g sim podpora

Uzamykateľný dizajn

Uzamykateľný dizajn odolný voči neoprávnenej manipulácii predstavuje bezpečné uchytenie, ktoré bráni fyzickému prístupu k slotu na kartu microSD a slotu na kartu SIM, čím sa výrazne znižuje nebezpečenstvo manipulácie s údajmi.

kamery do auta profio x6 uzamykateľna sim

Vstavané SOS tlačidlo 

SOS tlačidlo je zabudované do palubnej kamery, čo umožňuje vodičom upozorniť manažment vozového parku či inú osobu v prípade núdze, alebo potenciálne nebezpečného scenára. Po stlačení tlačidla rýchlo odošle upozornenie do systému.
Upozornenia na núdzové situácie - Keď stlačíte SOS tlačidlo, správca či iná poverená osoba dostane automatické upozornenia s presnými GPS súradnicami auta cez softvérový prístrojový panel, čo mu umožní rýchlo zasiahnuť a pomôcť vodičovi.
 
profio x6 kamera sos tlacidlo

Duálny slot pre pamäťovú kartu

Kamera disponuje 2 slotmi pre pamäťovú kartu do kapacity až 256GB na každý slot. Celkovo môže mať kamera až 512GB úložného priestoru. Záznam uložený na karte predstavuje približne 2GB za hodinu na 1 nahrávaný kanál pri rozlíšení Full HD. Pamäťové karty nie sú súčasťou balenia.
 
kamery profio x6 - dualny slot pre pamatovu kartu
 

Externý GPS modul s 3m káblom

Väčšina auto kamier má GPS modul zabudovaný priamo v tele kamery, to môže niekedy spôsobovať problémy pri hladaní GPS signálu, najmä ak je čelné sklo s dodatočnou povrchovou úpravou ako napríplad vyhrievanie čelného skla aťd. Auto kamera Profio X6 je vybavená externým GPS modulom, ktorý disponuje dlhým 3 metrovým káblom, čím si viete GPS modul umiestniť hocikde vo vozidle. 

4 kanálový DVR do kamiónu, dodávky, autobusu, pracovného stroja - dokonalé nahrávanie video záznamu - žiadne slepé miesto

1 / 2 / 4 kamery do auta nahrávací systém

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj WEB platformu, na PC alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo.

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase. V monitorovacom systéme (aplikácia, web platforma, pc software) môžete monitorovať viacej zariadení. 

Presmerovanie na WEB Platformu

web platforma kamery do auta profio x6

Android aplikácia IOS aplikácia
Android aplikácia IOS aplikácia

 

Živé real time sledovanie - Sledujte zábery z autokamery hocikedy a hocikde

real time sledovanie kamery na mobile - dvr profio x6

Wifi internet vo vozidle - 4G HOTSPOT

Stačí vložiť 4G SIM kartu a môžete sa ľahko pripojiť na internet. Po vložení SIM karty do zariadenia a môžete si aktivovať funkciu hotspotu a vytvorí 4G WiFi prístupový bod (na SIM karte je potrebné mať aktivované dátové služby). Podporuje 2G GSM, 3G WCDMA a 4G (LTE) prenos dát. Takže sa môžete pripojiť na vysokorýchlostný internet takmer kdekoľvek kde máte pokrytie. Po naštartovaní motora bude wifi hotspot automaticky zapnutý. 
 
Wifi internet v aute 4G HOTSPOT profio x6
 

Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam

Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.

dvr kamera profio x6 nahravanie v slucke

Spoľahlivý svedok nehody - zabudovaný G senzor

Vďaka zabudovanému G-senzoru je autokamera Profio X6 spoľahlivým partnerom aj v krízových situáciách. Kamera automaticky detekuje náraz a uzamkne súbor aby sa automaticky nevymazal. Takýto súbor je uložený vo vyhradenom priečinku kde nemôže byť vymazaný funkciou nahrávania v slučke.

G-senzoru je autokamera Profio X
 

Podpora WDR funkcie (Wide Dynamic Range)

Táto autokamera podporuje WDR funkciu, WDR je špičková technológia aplikovaná pre kamery, bez ohľadu na to či je okolie príliš svetlé alebo tmavé, alebo či je tieň, odraz, šero, aťd. WDR je rozdiel v úrovniach svetla na obraze medzi najtmavšími a najjasnejšími oblasťami.  

podpora WDR funkcie - kamery do auta Profio X6

WDR kamery do auta

 

profio electronics Kamera Profio Tracking Cam X6 je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Špecifikácia:

Procesor: Hi3521A
Operačný systém: Linux
TV systém: PAL
Video kompresia: H.264
Rozlíšenie: 1080P/720P /960H/D1/CIF
Počet kanálov: 4
Audio kompresia: G.726
Záznam zvuku: áno
Úložisko: 2xSD karta max. 256GB (nie je súčasťou balenia)
Predná kamera: áno, AHD 1080P
AV výstup: CVBS
Alarm vstup: 4
GPS: áno
Wi-Fi: áno, 802.11b/g/n, 2.4GHz
Napájanie: DC:8V~36V
Rozmery hlavnej kamery: 141,5mm (š) x 83mm (v) x 47,5mm (h)
Prevádzková teplota: -20°C až 70°C


Obsah balenia:

1x DVR systém Profio X6
1x Externý GPS modul s 3m káblom
1x Montážna sada
1x Predlžovací kábel napájania (dĺžka 5m)
1x Napájacie káble
1x Ďiaľkové ovládanie
2x Klúč od kamery
1x Manuál

profio x6 - obsah balenia

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie