DOD RX7W+ kamera v spätnom zrkadle s GPS modulom

Nie je na sklade
Cena s DPH: 179,00 €  239,00 €
Cena bez DPH: 149,17 €

Spätné zrkladlo DOD RX7W+ nový model kamery do auta od výrobcu DOD s prídavným GPS modulom. Kombinuje vlastnosti špičkovej autokamery a spätného zrkadla v jednom. Disponuje s funkciou G-senzor ochrany dát pri náraze. Nahrávanie pri detekcii pohybu. Má 3" super veľký LCD displej, širokouhlý 16:9 pre ešte pohodlnejšie prehrávanie videa. Disponuje novou WDR technológiu - kvalitné video pri akomkoľvek osvetlení. Samozrejmosť je FULL HD rozlíšenie nahrávaného videa. Oproti predošlemu modelu je auto-kamera RX7W+ zdokonalena a možnosť pripojenia na externý GPS modul, ktorý zabezpečuje okamžité údaje o vašej aktuálnej ako aj priemernej rýchlosti, taktiež poloha na mape s ukladaním dát o celej trase, ktorú ste absolvovali.  

S F1.8 veľkou clonou a CMOS snímačom, môžete získať vynikajúcu kvalitu nahrávania pri znížených svetelných podmienkach. Určite oceníte aj užitočnú funkciu - anti-oslňujúce spätné zrkadlo. Tento dizajn efektívnejšie cloní svetlá áut idúcich za vaším vozidlom. A v neposlednom rade ponúka funkciu vlastnej editácie videa a ochrany heslom.

Spätné zrkladlo s kamerou DOD RX7W+

Kamera do auta v spätnom zrkadle DOD RX7W

 

Uchytenie autokamery - najzásadnejšou slabinou autokamier v spätných zrkadlách je ich uchytenie na pôvodné spätné zrkadlo. Klasické plastové klipy a rôzne spôsoby na zaklapnutie spätného zrkadla sa neosvedčili kvôli nepretržitým teplotným zmenám v interiéri vozidla a taktiež neustále pôsobenie slnečného žiarenia. Tieto faktory spôsobovali oslabenie uchytenia autokamery pričom mohlo dochádzať až k nezvratnému poškodeniu a tak sa výrobca autokamier DOD rozhodol použiť najjednoduchšie uchytenie pomocou popruhov na suchý zips. Takéto uchytenie Vám maximálne zjednoduší montáž a nemusíte sa obávať, že sa Vám uchytenie autokamery DOD poškodí kvôli predtým menovaným faktorom. 

Uchytenie DOD RX7W+

Vlastnosti:
Kamera do auta a spätné zrkadlo DOD RX7W+
Pokročilá WDR technológia - Zachytáva super obraz pri akomkoľvek osvetlení
3DNR redukcia rušenia - zníženie rušenia pri slabom osvetlení
F1.8 clona objektívu so Superior ochranným povlakom
Dizajn objektívu - Anti-oslnenie
Patentované upevnenie na suchý zips
Omni-directional - všesmerový otočný objektív a záznam
3" super veľká obrazovka, je možné ju zapnúť/vypnúť pri nahrávaní
Podpora pamäťových kariet až do 32 GB Micro SDHC
Funkcia pre vlastnú editáciu videí
Ochrana heslom
Funkcia zapnúť/vypnúť zvuk
G-senzor - Ochrana údajov pri náraze 
Nahrávanie videa pri detekcii pohybu

* Automatická kalibrácia času
* HUD kompas
* HUD zobrazenie rýchlosti
* Varovanie prekročenia rýchlosti

* Iba s použitím prídavného GPS modulu

Porovnanie jednotlivých modelov DOD

Vypracovali sme pre Vás porovnávaciu tabuľku technických vlastností, funkcii a príslušenstva autokamier značky DOD. Tabuľku si môžete stiahnuť priamo TU.

tabulka porovnania DOD kamier

wdr technologia Nová WDR technológia - kvalitné video pri akomkoľvek osvetlení. dobre vyvážená expozícia bez ohľadu či je slnečný deň alebo temná noc. Tvorí nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú svetelnú expozíciu pre dosiahnutie najlepšieho obrazu.
3dnr funkcia redukcia rušenia Systém digitálnej redukcie rušenia, môže účinne znížiť rušenie podľa potreby digitálneho signálu, zabezpečuje obraz jasný a prirodzený.
f1.8 superior clona S F1.8 veľkou clonou a CMOS snímačom, môžete získať vynikajúcu kvalitu nahrávania pri akýchkoľvek podmienkach.
 
prekročenie rýchlosti Smart upozornenie prekročenia rýchlosti. Nastavte si vlastnú rýchlosť, a akonáhle rýchlosť prekročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenú rýchlosť.
zobrazenie rýchlosti HUD zobrazenie rýchlosti. Dosahuje 5 násobne rýchlejšiu GPS aktualizáciu. Rýchlosť jazdy sa zobrazí na obrazovke v km/h.
 
hud kompas HUD kompas displej.  Dosahuje 5 násobne rýchlejšiu GPS aktualizáciu, elektronický kompas sa v reálnom čase zobrazuje na obrazovke so schopnosťou indikovať smer, ktorým idete.
 
auto kalibrácia Automatická kalibrácia času. Prijíma signály GPS a zaznamenáva "čas" a dátum" a ukladá automaticky do autokamery.
ochrana heslom password Ochrana heslom. Táto funkcia umožňuje vlastníkovi hesla ochrániť nastavenia ovládania alebo ďalšie prevádzkové nastavenia, zmenu alebo vymazanie videa alebo obrazových dátových súborov.
3 palcový široký displej 3" super veľký displej. S väčšou zobrazovacou plochou. Širokouhlý 16:9,  ponúka väčší displej pre prehrávanie videa.
anti glare proti oslnujuci dizajn Anti-oslňujúce spätné zrkadlo. Pri jazde v noci svetlá áut jazdiacich vzadu vždy oslepujú šoférov. DOD RX7W+ disponuje zrkadlom, ktoré má povrch tvorený viacvrstvovým vákuovým nanášaním. Tento dizajn efektívnejšie cloní svetlá áut vzadu.
micro sd karta 32gb Podporuje Micro SD kartu až do 32GB. 
editacia suborov vlastna znacka Funkcia vlastnej editácie videa. Môžete video označiť svojim menom, vložiť značku auta, alebo Vaše identifikačné číslo.
g senzor ochrana pri naraze G-senzor ochrany dát pri náraze.
Pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Prostredníctvom tejto funkcie dôležité súbory nebudú odstránené ani prepísané v nahrávaní v časovej slučke.
zvuk on/off
Manuálna SOS ochrana. V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", uchovajte súbor z nahrávacej slučky proti jeho prepísaniu.
otocnz objektiv a velcro dizajn Všesmerový otočný objektív a nahrávanie. Patentovaná konštrukcia  - fixácia na suchý zips. Tento dizaj elimunuje deformáciu úchytov v dôsledku vystaveniu slnečnému žiareniu
nahravanie pri detekcii pohybu Nahrávanie pri detekcii pohybu. Nahrávanie videa sa spustí automaticky pri pohybe vozidla, bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla.

DOD LS460W PC software - DOD player

DOD LS460W PC software

 

Špecifikácie:
Video Rozlíšenie 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280X720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Sensor 3 megapixelový 1/3 "CMOS
Širokouhlý objektív 140 °
LCD 3" displej 16:9 širokouhlá obrazovka
Komprimovaný formát videa - H.264
Formát videa MOV
Podpora HDMI
Výstup režim 1080p/720p/WVGA/VGA
Kompozícia: NTSC/PAL
Foto rozlíšenie 1.3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M
Podporuje - externú Micro SDHC Class 10 (podpora až 32 GB)
Vstavaný mikrofón/reproduktor
Tlačidlo elektronickej uzávierky
Rýchlosť uzávierky 1/2-1/1000 sekúnd
Konektor USB 2.0/HDMI/AV
Vstavaná vysokokapacitná batéria 3.7V 500mAh
USB 2.0 vysokorýchlostný prenos
Napájanie 5V 1A
Veľkosť 308x82x19 mm
Hmotnosť 270 g
Prevádzková teplota -20°C ~ 65°C


Balenie obsahuje:
1x Kamera do auta RX7W+
1x Pridavný GPS modul
1x Užívateľský manuál
1x Autonabíjačka

 


auto-kamera.cz logo

Recenzia a Test DOD RX7W+ od portálu - Auto-kamera.cz

I letos jsme dostali k testování kvalitní zrcátkovou kameru do auta DOD RX7W, tentokrát doplněnou o GPS modul. Opět se na ni podíváme především očima běžného uživatele, informace, které nenajdete v letošní recenzi, proto hledejte v předchozí recenzi.

Čítaj celú recenziu DOD RX7W+ na auto-kamera.cz


auto-kamera.cz logo

Recenzia a Test DOD RX7W+ od portálu - TopSpeed.sk

Autokamera je vynikajúci prostriedok, ako sa vyhnúť nepríjemnostiam, ktoré nastávajú v prípade nehody. Väčšinou však majú tieto zariadenia určité nedostatky. Buď ich musíte z auta stále brať so sebou, alebo sú lákadlom pre oči a ruky zlodejov. Ku mne sa dostala nová kamera DOD RX7W+, ktorá čiastočne rieši tieto problémy.

Čítaj celú recenziu DOD RX7W+ na TopSpeed.sk

  

 

Darčrkové reklamné predmety

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie