DOD LS470W+ Prémiový model autokamery - Akciová cena!!!

Skladom
Cena s DPH: 249,00 €  329,00 €
Cena bez DPH: 207,50 €
- +

Najlepšia a najvýkonnejšia kamera do auta DOD LS470W+ s FULL HD,  GPS logger s 10x rýchlejšou aktualizáciou, 150° uhol záberu, 7G sklenená šošovka, ISO až do 12800, WDR 2.0.

POZOR!!!

Je tu časovo limitovaná akcia (LEN POSLEDNÝCH PÁR KUSOV!!!) na kameru DOD LS470W+, ktorú teraz môžete mať za cenu 249 eur s DPH (klasická cena 329 eur s DPH).  

dod ls470w akcia 269 eur
P.S. platí len do vypredania zásob!!! Nie je možné akciovú cenu kombinovať s inými zľavami.
Určené pre koncových zákazníkov.

!!!Pozor nové modely už v predaji - DOD RC500S a DOD LS475W+ !!!

dod rc500s   dod ls475w+

 

 

S týmito kamerami sa vám určite nestane, že nedokážete prečítať ŠPZ vozidla, ktoré vás nejako poškodilo, alebo ohrozilo. Certifikované autokamery pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňajú kritériá technických noriem a možno ich používať vo vozidle. 
 

 


Absolútna novinka DOD LS470W+ disponuje senzorom Sony EXMOR s novou pokročilou WDR 2.0 technológiu, ktorá zvyšuje citlivosť na svetlo až do hodnoty ISO 12800 (DOD LS460W len do hodnoty 3200). Je vybavená novým 150° širokým uhlom záberu bez akéhokoľvek skreslenia (DOD LS460W 140° uhol záberu). 7G sklenená šošovka - kombinácia siedmich vrstiev skla, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz  (DOD LS 460W - 6G sklenená šošovka). Má 10x Speed GPS procesor, najrýchlejšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty (DOD LS460W - 5x Speed GPS procesor). Ku kamere dostanete úplne nový redizajnovaný a vylepšený softvér na PC - DOD GPS 2.0 player (DOD LS460W - DOD GPS 1.6 player). Bola pridaná funkcia Parking mode - monitorovanie počas parkovania počas ktorej začne kamera detekovať pohyb objektov pred kamerou a automaticky vyhotovuje záznamy.

Kamera DOD LS470W+

dod ls470w+ promo

Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. Disponuje veľký 3,0 "TFT LCD 16:9 displejom pre pohodlné prezeranie a nastavenie videa. Široký 150 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazenie rýchlosti. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GPS lokáciu, aktuálnu rýchlosť) Videá si budete môcť pozrieť na Vašom PC s dodaným softvérom. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd. Kameru je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. Menu kamery je k dispozícii aj v slovenskom jazyku.

 

Polarizačný filter - výrazne znižuje reflexné odlesky. Umožňuje dokonalejšie zábery, lepší kontrast a najdôležitejšie je, že významne znižuje odraz svetla na prednom skle, takže zábery sú jasnejšie a bez odleskov.

polarizačný filter DOD LS470W+

 

Vysokovýkonná batéria 650mAh (DOD LS470W 200mAh) teda až 3xnásobná väčšia výdrž oproti DOD LS470W. Pri absencii zdroja napájania zvyšuje dobu monitorovania (parkovací mód) a tým poskytuje viac ochrany. 

vysoko výkonná batéria 650mAh DOD LS470W+

 

3'' 16:9 širokouhlý displej (DOD LS470W 2,7" displej). Kamera disponuje veľkým širokouhlým displejom, ktorý poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz, vhodný pre zobrazenie nastavení a prehrávanie videí priamo na displeji kamery.

3" displej dod ls470w+

 

DOD LS470W+ teraz podporuje ultra vysokú citlivosť ISO 12800. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.

ISO 12800 dod ls470w

F1.6 veľká clona objektívu - čím väčšia clona, ​​tým väčší výkon pri slabom osvetlení! So snímačom Sony Exmor zvyšuje schopnosť prenosu svetla v zlých svetelných podmienkach, čo umožňuje zachytiť ohromujúcu hĺbku ostrosti a vynikajúce nočné videnie.

clona objektívu F1.6 dod ls470w

 

Vstavaný 10x Speed GPS procesor, najnovšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty v reálnom čase. Momentálne najrýchlejšia aktualizácia GPS použitá v autokamerách.

10 gps aktualizácia dod ls470w

Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.
 

dod gps player 2.0

 

Zobrazenie údajov (Watermark) priamo vo videu. Pri nehode, alebo inej cestnej udalosti Vám táto funkcia umožní okamžite overiť lokalizáciu vozidla (pomocou gps súradníc), rýchlosti vozidla či presný dátum a čas nahrávky. Čo posilní dôveryhodnosť dôkazov v prípade dokazovania zodpovednosti. 

watermark dod ls470w

 

Pokročilá 7G sklenená šošovka - kombinácia siedmich vrstiev skla, je sofistikovaný 7G ostrý objektív, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz.

7g sklenena sosovka dod ls470w+

150° široký zobrazovací uhol. Kamera je vybavená mimoriadne širokouhým objektívom, ktorý posilňuje rozsah záznamu obrazu, pretože panoramatický výhľad na prednej časti vozidla zaberá všetky strany bez skreslenia (teda žiadny deformovaný obraz).

150 ultra siroký uhol dod ls470w+

Analýza cesty je nová funkcia pre výpočet vzdialenosti, času a priemernej rýchlosti vašej cesty z bodu  A do bodu B. Napríklad môžete zistiť najkratšiu alebo najrýchlejšiu cestu z vášho domu do práce na základe údajov z analýzy cesty. Je to veľmi úsporný a praktický spôsob, ako ušetriť čas a spotrebu paliva.

analyza cesty dod ls470w+

 

Nová pokročilá technológia WDR 2.0 - ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

wdr technologia dod ls 470w+

 

Automatická kalibrácia času, nezávislá na manuálnom nastavení času. So zabudovaným 10x speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäti kamery.

hud kompas dod ls470w+

HUD Rýchlosť vozidla a Kompas displej. Zariadenie je schopné indikovať smer, ktorým sa uberáte. Navyše s 10x rýchlejšou GPS aktualizáciou poskytuje presné sledovanie aktuálnej rýchlosti vozidla.

DOD LS470W+ HUD display

 
G-senzor ochrany dát pri náraze. Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Prostredníctvom tejto funkcie dôležité súbory nebudú odstránené ani prepísané pri nahrávaní v časovej slučke.
 
g-senzor dod ls470w+
Manuálna SOS ochrana. V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom. 
sos manualna ochrana dod ls470w+
 
Monitorovanie počas parkovania. Zapnite túto funkciu pri konštantnom napájaní a kamera sa automaticky prepne do režimu "Parking módu" ak je vozidlo bez akéhokoľvek pohybu viac ako 10 minút 

1. Automaticky zaznamená 15 sekundové video pokiaľ je zaznamenaný pohyb v rozsahu zorného pola kamery.
2. Automaticky zaznamená a uzamkne 1 minútové video ak zaregistruje nadmerné otrasy pomocou G-senzoru.
3. Kamera sa vráti do pôvodného režimu ak vozidlo resp. objekty pred kamerou nie sú v pohybe dlhšie ako 3 sekundy.

Funkcia je vhodná pre ochranu pred poškodením vozidla, odcudzením vecí.

 
 
monitoring parkovania dod ls470w+
 

Porovnanie jednotlivých modelov DOD

Vypracovali sme pre Vás porovnávaciu tabuľku technických vlastností, funkcii a príslušenstva autokamier značky DOD. Tabuľku si môžete stiahnuť priamo TU.

porovnanie kamier dod

 

Špecifikácie produktu:

Rozlíšenie videa: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Snímač: SONY Exmor CMOS
Širokouhlý objektív: 150 ° ultra-širokouhlý objektív
Clona objektívu:  f 1.6
Citlivosť ISO: až do 12800
LCD obrazovka: 3,0" 16: 9 širokouhlý
Formát videa: H.264 MOV
Podpora: Micro SDHC Class 10 pamäťová karta (podpora až do 32 GB)
Audio: Vstavaný mikrofón/reproduktor
Batéria: Vstavaná vysokokapacitná 3,7 V lítiová batéria 650mAh
Napájanie: 5V 1A
Rozmery: 112 (D) x 71,9 (Š) x39,2 (V) mm
Hmotnosť: 140 g
 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD LS470W+
1x Nabíjačka do auta 12-24V (predlžovací kábel 4M)
1x Prísavka na sklo
1x 3M Adhezívný držiak
1x CPL Filter
1x CD s DOD GPS player 2.0
1x Manuál v slovenčine

+ Antislip podložka
 

 

 

dod ls470w+ príslušenstvo

Videorecenzia DOD LS470W+ TOUCH IT.sk (Ondrej Macko)

 

 

Kameru Doporučujú:


touch it macko dod ls470w

Ondrej Macko - šéfredaktor Touch IT.sk

"Zatiaľ najlepšia kamera do auta sa volá DOD LS470W+. Nezľakne sa slnka ani noci.Túto kameru sme používali dlhodobo a je to vynikajúce riešenie na to, ako si priebežne nahrávať obraz pred vozidlom. Kamera si práve vďaka kvalite obrazu vyslúžila od nás ocenenie „TOUCH IT TIP“"

Čítaj celý článok

 

techbox šimunek

Marek Šimunek - redaktor portálu Techbox.sk

"DOD LS470W môžeme vďaka kvalite poskytovaného videa cez deň ale i v noci označiť ako jednu z najlepších kamier do auta, akú si v súčasnosti môžete na našom trhu kúpiť. Spoločnosť DOD opätovne ukázala, že sa je kam posúvať. Nový model kamery DOD LS470W ponúkne ešte krajší obraz a hlavne zlepšenie už tak veľmi dobrého videa za slabých svetelných podmienok, ktoré sú doplnené o drobné vylepšenia v dizajne a doplnkových funkciách. Kamera si práve vďaka kvalite videa odniesla vo vydaní magazínu TECHBOX 5/2016 od nás ocenenie „TIP REDAKCIE“.

Čítaj celý článokpeter vnuk pc revue

Peter Vnuk - editor magazínu PC REVUE.sk

"LS470W považujeme za špičkovo vybavenú palubnú kameru so širokým pozorovacím uhlom a citlivosťou až do ISO 12800. Nielen vďaka zabudovanému modulu GPS a senzoru nárazu uspokojí aj náročnejšieho používateľa. Kvalitou obrazu patrí medzi to najlepšie, čo sa na trhu vyskytuje. Cena nie je práve najnižšia, no v tomto prípade treba uznať, že pri všetkých funkciách a kvalite, ktorú kamera ponúka, ju môžeme považovať za oprávnenú."

Čítaj celý článok

 


škola šmyku dod kamery

Michal Jariabka - inštruktor DRIVING ACADEMY (Školy Šmyku)

"Kamery do auta značky DOD LS470W používa aj naša Škola šmyku teda Centrum bezpečnej jazdy v areáli Slovakia Ring a rozhodne ich odporúčam pre výbornú kvalitu a jednoduchosť užívania.Využitie takéhoto zariadenia nevidím len v špedičných firmách, prípadne v služobných autách, ale aj bežný vodič môže oceniť fakt že má všetko nahrané napríklad v spornej situácií po dopravnej nehode".

Čítaj celý článok

 

 

Recenzie a testy:

 


zive.sk logo

Recenzia a Test DOD LS470W+ od portálu - zive.sk

"Vrchol ponuky on-board kamier od DOD síce nie je lacný, no ťažko vám v ňom bude niečo chýbať. Špičková on-board kamera do auta, ponúkajúca FullHD video, GPS či široký rozsah svetelnej citlivosti ISO."

Čítaj celú recenziu DOD LS470W+ na zive.sk

   
  

Truecam A7s vs DOD LS470W

 

Truecam A7s vs. DOD LS470W - Kamerydoauta.sk

DOD LS470W vs TrueCam A7s - Porovnanie, Test, Recenzia -  dve najoblúbenejšie kamery na slovenskom, ale aj českom trhu    

Čítaj celý článok a porovnanie na kamerydoauta.sk


heureka logo
 

 

Recenzie od používateľov Heureka.sk - 95%

"Dakujem p. Kovacikovi za naozaj odborne rady pri kupe.. Vazim si Vas pristup, kiez by bolo viac takych predajcov kamier.. Kamera zatial funguje podla ocakavani na vybornu."

 

Čítaj všetky recenzie  DOD LS470W+ na portáli Heureka.sk

 


test kvality

Test kvality - kamera DOD LS470W+ na 1 mieste

"Kamera DOD LS470W+ sa umiestnila na 1. mieste spomedzi ponúkaných autokamier na Slovenskom trhu.Testy uvedené na stránkach Testkvality.eu vychádzajú zo spotrebiteľských testov renomovaných organizácií a samotného hodnotenia konzumentov."

Zobraz hodnotenie (rebríček) kamier do auta  na Testkvality.eu

   
 

 

Ukážky záznamu z kamery DOD LS470W+ - nastavte rozlíšenie obrazu na maximum. Ani potom však YouTube neprehráva video v pôvodnej kvalite, originálne súbory preto môžete stiahnuť tu: denný test z  rýchlostnej cesty, nočný test  z mesta.

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie