DOD LS460W - Najlepšia kamera do auta s GPS

Nie je na sklade
Cena s DPH: 199,00 €  249,00 €
Cena bez DPH: 165,83 €

DOD LS460W kamera do auta s GPS predstavuje jednu z najoceňovanejších čiernych skriniek do áut na celosvetovom trhu. 

Pozor nové modely už v predaji - DOD RC500S a DOD LS475W+

dod rc500s   dod ls475w+

Dokazujú to nielen získané ocenenia, ale hlavne spokojnosť vodičov, ktorí túto kameru aktívne využívajú. Jej cena je síce pomerne vyššia, ale ponúka špičkovú technológiu a zhotovuje záznamy, ktoré sa dajú skutočne použiť aj pri dokazovaní nehodovej udalosti. S touto kamerou sa vám určite nestane, že nedokážete prečítať ŠPZ vozidla, ktoré vás nejako poškodilo, alebo ohrozilo. 

DOD LS460W bola vyhodnotená ako najlepšia kamera do auta pre rok 2015 a 2016

!!!Posledné kusy skladom (len do vypredania)!!!

Certifikovaná autokamera pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňa kritériá technických noriem a možno ju používať vo vozidle.

dod ls460w a EU

Vyjadrenie viceprezidenta Policajného zboru SR plk. JUDr. Ľubomíra Ábela, ohľadom litery zákona na používanie kamery do auta vo vozidle, ako aj využitia záznamu ako dôkazový materiál.

 

DOD LS460W disponuje oproti staršiemu modelu DOD LS430W senzorom Sony EXMOR exkluzívne navrhnutým pre použitie v tejto autokamere, ktorý zdvojnásobuje citlivosť na svetlo až do hodnoty ISO 3200. Efektívnejšie zachytávanie svetla cez deň aj v noci vám zabezpečia o 60% väčšie bunky na zachytávanie svetla v senzore, ktorý je aj o 20% väčší takže zachytí ešte viac obrazu z natáčanej plochy. Senzor s extrémne vysokou citlivosťou v kombinácii s veľkou clonou F/1.6, moderné technológie WDR a 3D redukcia šumu radí LS460W medzi svetovú špičku kamier do auta vo svete a poskytuje excelentný výkon pri nízkom osvetlení. ​ Cyklické nahrávanie teda kamera vie robiť záznamy prakticky nepretržite v nastavenej časovej slučke. Funkcia detekcie pohybu znamená, že kamera sa automaticky aktivuje akonáhle je zaznamenaný pohyb pred kamerou (automobil v prevádzke, chodci aťd). Kameru je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v kamiónoch, autobusoch aťd. DOD LS460W na predaj v našom e-shope, kde ho môžete kúpiť za adekvátnu cenu priamo od oficiálnej distribúcie DOD-TECH.  

sony exmor cmos dod ls460w

Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16:9 displejom pre pohodlné prezeranie a nastavenie videa. široký 140 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazenie rýchlosti. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GPS lokáciu, aktuálnu rýchlosť, videá) si budete môcť pozrieť na Vašom PC na dodanom software. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd. 

 MENU kamery je k dispozícii aj v SLOVENSKOM JAZYKU

Najväčšia ISO citlivosť ako kedykoľvek predtým - Čím vyššie číslo ISO kamerá má, tým lepšia je senzitivita. Najnovší snímač ponúka širokú škálu citlivosti až ISO3200, výrazne zvyšuje schopnosť zachytávať svetlo aj pri slabom osvetlení. Teraz, s mimoriadnou citlivosťou na svetlo, nemusíte mať žiadny strach zo strašne tmavých videí nahratých na cestách bez pouličného osvetlenia.

dod ISO3200 fotoaparát


 

3D redukcia šumu - redukuje šum a škvrny z obrazu, filtrovanie zaisťuje ešte účinnejšie zníženie šumu z obrazu, zvlášť za zlých svetelných podmienok. Je čas zbaviť sa otravného šumu a užiť si čisté videá

dod 3D redukcia šumu fotoaparátu

 

 
F1.6 veľká clona objektívu - čím väčšia clona, ​​tým väčší výkon pri slabom osvetlení!
F/1.6 clona zvyšuje schopnosť prenosu svetla v zlých svetelných podmienkach, čo umožňuje zachytiť ohromujúcu hĺbku ostrosti a vynikajúce nočné videnie.

 

dod LS460W clony

 

5x Speed GPS procesor, najrýchlejšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidlaultrarýchle GPS pozície z vašej cesty.

5x gps dod ls460w

 

Najnovší model DOD LS460W, najlepšia kamera do auta s GPS

 
 
Výhody a inovatívne funkcie DOD LS460W kamery:

ls460w väčší snímač
 Najnovší senzor Sony cmos Exmor. Plocha senzora na zachytávanie svetla (fotónov) je väčšia o 20% čím sa zväčšila aj plocha buniek do ktorých svetlo dopadá oproti predchodcovi DOD LS430W. Väčšia plocha zabezpečila zachytenie väčšej plochy obrazu zo zorného poľa. Zväčšené bunky pohltia viac svetla, čo v praxi znamená kvalitnejšie farby a ostrosť detailov. 
 WDR (Wide dynamic range) je výkonná obrazová technológia určená pre redukciu presvetlených, alebo tmavých videí. Táto technológia funguje na princípe porovnávania priemernej hodnoty “jasu“ obrazu a presvetleného, poprípade tmavého obrazu. Ich spojením vznikne záznam so strednou hodnotou “jasu“, vďaka čomu sa vyhnete nepoužiteľným záznamom, ktoré sú zapríčinené nevhodnými svetelnými podmienkami.
dod auto kamera šesť objektív 6G sklenená šošovka zachytí svetlo efektívnejšie. Vďaka precíznej dráhe svetla, je citlivý objektív schopný produkovať ostrejší a krištáľovo čistý obraz.

 

time lapse dod ls460w

Funkcia Time lapse - kamera s aktivovanou funkciou time lapse fotí snímky (podľa nastavenej snímkovej frekvencie od každých 200ms po 5 sekúnd). Funkcia zoskupí automaticky nasnímané fotografie do súvislého videa. Vďaka čomu si budete môcť pozrieť záznam napr. z 24 h. v priebehu niekoľkých minút. Vhodné pre monitorovanie vozidla počas Vašej neprítomnosti. Určené pre snímanie statických snímkov teda vozidlo nesmie byť v pohybe.
ls460w panoramatický uhol Panoramatický obraz až do 140 ° Ultra uhla pohľadu. Optická šošovka zbrusu novo navrhnutá zachytáva obraz s ultra širokým uhlom pohľadu až 140 stupňov, bez akéhokoľvek skreslenia, ktorá je schopná zachytiť všetko pred vozidlom.
plnom rozlíšení HD auto kamera Full HD snímač CMOS poskytuje najčistejšie detaily a jasnosť v HD rozlíšení 1080p videa na zabezpečenie čo najlepších výsledkov s vynikajúcim výkonom pri slabom osvetlení a reálnym zobrazením farieb.
automatická kalibrácia čas DVR Automatická kalibrácia času, nezávislá na nastavení času. So zabudovaným  5x Speed GPS procesorom, je presný miestny čas kalibrovaný a automaticky uložený do autokamery DOD LS460W.
Auto DVR hud kompas HUD Rýchlosť a Kompas displej. So zabudovaným 5x Speed GPS procesorom v reálnom čase, elektronický kompas sa zobrazí na obrazovke a je schopný indikovať smer, ktorým sa uberáte. Navyše 5x rýchlejšia aktualizácia poskytuje presné sledovanie rýchlosti vozidla.
dvr prekročenie rýchlosti varovanie Inteligentné varovanie prekročenia rýchlosti. So zabudovaným 5x Speed GPS procesorom, varovný signál sa zobrazí vodičovi, keď rýchlosť vozidla prekročí limit predvoľby rýchlosti, aby spomalil.
.
ls460w cpu Chio 2X Speed CPU procesor Vstavaný novo spracovaný čip TIO TECH A8 plus zvyšuje výkon videa až 2x rýchlejšie v porovnaní s ostatnými čipmy na trhu. Poskytuje lepší záznam videa a vysoko účinné spracovanie videa.

 

Názorná ukážka zväčšeného obrazu DOD LS460W aj pri zachovaní pôvodného zorného uhla 140° vďaka implementácii senzora SONY EXMOR CMOS.

 

DOD PC software - DOD Player

DOD LS460W PC softvér

 

Porovnanie jednotlivých modelov DOD

Vypracovali sme pre Vás porovnávaciu tabuľku technických vlastností, funkcii a príslušenstva autokamier značky DOD. Tabuľku si môžete stiahnuť priamo TU.


Špecifikácia produktu:

Video rozlíšenie: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps
Snímač: Sony Exmor
Citlivosť ISO: až do hodnoty ISO 3200
Objektív: 6G 140° široký uhol
GPS procesor: 5x
Displej: 2.7 "16:9 TFT LCD
Video Formát: MOV (H.264)
G-Sensor: 3 osi, 4G
Rýchlosť uzávierky: 1/2 - 1/1000 sekundy 
Vyváženie bielej: Auto / Denné svetlo / Zamračené / Volfrám / Fluorescent
Zvuk: Vstavaný mikrofón a reproduktor (Mono)
Podpora Micro SD až do 32 GB (Nie je súčasťou dodávky)
Batéria: 3,7 V 140mAh Lithium nabíjateľná batéria
Napájanie: 5V 1A
Výstupy: USB 2.0/ HDMI/ TV
Prevádzková teplota:  -20 ° C ~ 65 ° C
Rozmery: 112,5 (D) x 59,5 (Š) x 37,4 (V) mm
Hmotnosť: 100 g

 

Vlastnosti produktu:

G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súborov pri preťažení (kolízia, prudké brzdenie aťd)
Možnosť uloženia čísla ŠPZ, alebo užívateľského mena priamo do videa pre dokázanie pravosti záznamu
Ochrana súborov nastaveným heslom užívateľa
Funkcia Detekcie pohybu 
Funkcia automatického nahrávania pri naštartovaní vozidla
Rýchle tlačidlo pre deaktiváciu záznamu zvuku
SOS funkcia - zamknutia súborov (ochrana proti prepísaniu)

 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD LS460W
1x Nabíjačka do auta
1x Držiak
1x Prísavka
1x Manuál v slovenčine

 

Videorecenzia PCREVUE.sk TOPSPEED.sk 

 

Ukážky záznamu z kamery DOD LS460W -
nastavte rozlíšenie obrazu na maximum. Ani potom však YouTube neprehráva video v pôvodnej kvalite, originálne súbory preto môžete stiahnuť tu: denný test z  rýchlostnej cesty, nočný test z centra mesta ako aj nočný test z bočnej cesty bez pouličného osvetlenia. 
 

 

Veľký TEST kamier od PCTuning.cz

PC Tuning test kamier

 

Test high-end kamier - DOD LS460W, Truecam A7 a MIO MiVue 568 Touch - PC TUNING.cz

"Z dnešního testu na PCtuning.cz vychází nejlépe právě kamera od u nás méně známého výrobce DOD. Ta jediná splnila moje očekávání od high-endové kamery. Spolehlivost, kvalita obrazu a intuitivní ovládání jsou nejdůležitějším vodítkem při výběru autokamery. Většině čtenářů bude líto za kameru vyhodit takový obnos, vyhozené peníze to ovšem nebudou, investice se rozhodně vyplatí."

 

Kameru Doporučujú:


Ondrej Macko DOD LS460W

Ondrej Macko - Šéfredaktor PC REVUE

"Kamera do auta DOD LS 460W ma prekvapila širokým zorným uhlom a tiež kvalitou záznamu v noci. Práve toto sú situácie, kedy sa naozaj môže stať nehoda a ak používate túto kameru, môžete ľahšie preukázať svoju nevinu aj keď sa podstatná časť situácie stane na okraji cesty a v noci. Navyše je vyhotovenie kamery také, že sa dá ľahko dať dole z čelného skla a nebude lákať zvedavcov, Sám som túto kameru použil aj pri nakrúcaní jednej z mojich videorecenzií IT automobilu a obraz je porovnateľný s kamerami, ktoré som si pre tento účel dlhšie vybral."

Čítaj celý článok

 

škola šmyku dod kamery

Michal Jariabka - inštruktor DRIVING ACADEMY (Školy Šmyku)

"Kamery do auta značky DOD používa aj naša Škola šmyku teda Centrum bezpečnej jazdy v areáli Slovakia Ring a rozhodne ich odporúčam pre výbornú kvalitu a jednoduchosť užívania.Využitie takéhoto zariadenia nevidím len v špedičných firmách, prípadne v služobných autách, ale aj bežný vodič môže oceniť fakt že má všetko nahrané napríklad v spornej situácií po dopravnej nehode".

Čítaj celý článok

 

Recenzie a testy:

 


zive.sk logo

Recenzia a Test DOD LS460W od portálu - zive.sk

"Na DOD LS460W oceňujeme predovšetkým veľmi slušný obraz aj za zhoršených svetelných podmienok. Opomenúť nesmieme široké zorné pole a ani GPS lokalizáciu, ktorá dostáva úplne nový rozmer predovšetkým s pribalenou aplikáciou."

Čítaj celú recenziu DOD LS460W na zive.sk

 

topspeed logo
 

DOD LS460W Recenzia - Topspeed.sk

"Zariadenie spĺňa očakávania sľúbené výrobcom. Bude to znieť možno zvláštne, no počas niekoľkodňového používania som naozaj neprišiel na nič, čo by mi na kamere vadilo, alebo ma rozptyľovalo. Presnejšie, samotná kamera je naozaj mimoriadne vydarená."

Čítaj celý článok a recenziu na Topspeed.sk

 

techbox

 

DOD LS460W Recenzia - TECHBOX.sk

"Priznávame sa, že pred testom kamery DOD LS460W sme od nej veľa nečakali, ale počas testu nás prekvapila. Pochvalu si zaslúži jej kvalitný výstup a to ako cez deň, tak aj v noci, ako aj kompaktné rozmery. Sklamaním je slabšia batéria a najmä nutnosť mať kameru zapnutú pre správne fungovanie funkcie spustenie automatického záznamu pri zistení pohybu.."

Čítaj celý článok a recenziu na techbox.sk

 
auto-kamera.cz logo
 

Recenzia a Test DOD LS460W od portálu - Auto-kamera.cz

"Autokamera DOD LS460W je ještě lepší než model roku 2013, který byl na špičce po celé období. Obraz i zpracování jsou nekompromisně kvalitní, ovládání jednoduché, kameru stačí připevnit a jet."

Čítaj celú recenziu DOD LS460W na auto-kamera.cz

  

heureka logo
 

 

Recenzie od používateľov Heureka.sk - 92%

"Po dlhých štúdiách všakovakých recenzií a zhliadnutí mnoho videií dám za pravdu,že je to naozaj špička v tomto segmente."

 

Čítaj všetky recenzie  DOD LS460W na portáli Heureka.sk

 

 

Napísali o nás:

 


auto magazin
 

PR správa o DOD LS460W - Automagazin.sk

"Vyzerá to tak, že výrobca DOD opäť potvrdzuje svoje renomé a pozíciu lídra na trhu práve s modelomLS460W. Teraz nám už ostáva len čakanie na úspechy tohto modelu. My si myslíme, že čakanie nebude trvať dlho a táto kamera sa dostane na špičku ľadovca s ponukou autokamier rovnako, ako jej predchodca LS430W." 

Čítaj celý článok a recenziu na Automagazin.sk

 
 
 


auto.sme.sk logo
 

PR správa o DOD LS460W - Auto.SME.sk

"Náš názor je, že na obyčajné natáčanie videa z cesty naozaj stačí lacná kamera, ale ak sa chcete naozaj chrániť, siahnite po ozajstnej kvalite, ktorá je spojená s praktickosťou. Kameru DOD LS460W k takýmto kamerám bez váhania radíme."

Čítaj celý článok a recenziu na Auto.sme.sk

   
 

auto bild logo

 

PR správa o DOD LS460W - Autobild.sk

"Kamera síce nestojí práve najmenej, ale ponúka najkvalitnejšiu technológiu a zhotovuje záznamy, ktoré sa dajú skutočne použiť aj pri dokazovaní nehodovej udalosti. S touto kamerou sa vám určite nestane, že nedokážete prečítať ŠPZ vozidla, ktoré vás nejako poškodilo, alebo ohrozilo. Odporúčame zainvestovať do kamery s akceptovateľnými dôkazmi a takouto kamerou DOD LS460W určite je."

Čítaj celý článok a recenziu na Autobild.sk

 

autoviny.sk
 

PR správa o DOD LS460W - Autoviny.sk

"Značka DOD a konkrétne model LS460W predstavuje to najlepšie zo súčasnej ponuky všetkých čiernych skriniek do áut na celosvetovom trhu. Dokazujú to nielen získané ocenenia, ale hlavne spokojnosť vodičov, ktorí tieto kamery aktívne využívajú."

Čítaj celý článok a recenziu na Autoviny.sk

 
 
 

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie