DOD LS360W - čierna skrinka s externým GPS modulom

Skladom
Cena s DPH: 189,00 €  229,00 €
Cena bez DPH: 157,50 €
- +

DOD LS360W najnovší model kamery do auta značky DOD - možno zakúpiť on-line v našom e-shope. Senzor s extrémne vysokou citlivosťou v kombinácii s veľkou sklennou f/1.6 clonou v kambinácií s pokročilou funkciou WDR  a 3D redukciou šumu radí LS360W ku kameram na svetovej úrovne a poskytuje takmer neuveriteľný výkon pri nízkom osvetlení. Nebojte sa, že vaše videa budú nepoužiteľné kvôli presvetleniu alebo nízkym osvetlením. DOD LS360W je ešte lepšia než predchádzajúci model DOD LS330W vďaka lepším komponentom. LS360W disponuje variabilitou pri použití externého GPS modulu. 5x GPS modul, najrýchlejší technológie GPS v aute poskytuje presné sledovanie.

DOD LS360W disponuje prvým Sony Exmor senzorom, ktorý bol  špeciálne navrhnutý pre túto autokameru - zdvojnásobuje citlivosť na svetlo až do hodnoty ISO 3200. Vynikajúci senzor má o 20% väčšiu veľkosti a 60% väčšiu veľkosť pixelu, než kedykoľvek predtým, čo umožňuje kamere zachytiť svetlo efektívnejšie aj v tme. Senzor s extrémne vysokou citlivosťou v kombinácii s veľkou svetelnosťou f/1.6 clony, moderné technológie WDR a 3D redukcia šumu radia LS360W medzi kamery svetovej úrovne a poskytuje neuveriteľne výkon pri nízkom osvetlení.

 

Porovnanie kvality videa

Porovnajte dva screenshoty staršieho LS330W proti novšiemu modelu LS360W. 

DOD LS330W

Starší model

LS330W_Comparison_City_1

DOD LS360W

Nový model

LS360W_Comparison_City_1

Voliteľné, externé GPSLS330W_External_GPSDOD_LS330W_External_GPS_2

Nie ste si istí s GPS? Chcete ušetriť peniaze? Potrebujete lepší GPS signál? 

Voliteľné, externé GPS vám umožní vybrať si to, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám. GPS modul má lepší príjem ako LS430W takže ak žijete v mestskom prostredí alebo silne zalesnených oblastiach, tento GPS modul vám dostatočne zosilni signál.

Nastaví polohu a rýchlosť

Môžete nahrať svoju polohu a rýchlosť a sledovať ju na videu. Potenciál ochrany pred pokutami, alebo kontrolovanie zamestnancov jazdiacích vo vaších autách.

Automaticky synchronizuje čas a dátum.

Automaticky synchronizuje čas a dátum, ktorý je pri dokazovaní škodovej udalosti nesmierne dôležitý.  

5x za sekundu!

Vaša rýchlosť sa aktualizuje 5x za sekundu pre lepšiu presnosť záznamu z GPS. 

V balení nájdete 2 držiaky pre uchytenie kamery na čelne sklo vášho vozidla.

Suction_Mount_LS_Series_Side   Tape_Mount_LS_Series_Side

Prísavný držiak

Poskytuje jednoduchú demontáž a montáž kamery. Bezpečne zaistí kameru v zimných aj letných podmienkach.

 

3M adhezívna nálepka

Menšie, menej nápadné. Lepidlo 3M na sklo je veľmi bezpečné, znižuje vibrácie a odstraňuje sa bez zanechania zvyškov.

 

Výhody a inovatívne funkcie DOD LS360W kamery:


ls460w väčší snímač


Najnovší senzor Sony cmos Exmor. Plocha senzora na zachytávanie svetla (fotónov) je väčšia o 20% čím sa zväčšila aj plocha buniek do ktorých svetlo dopadá oproti predchodcovi DOD LS330W. Väčšia plocha zabezpečila zachytenie väčšej plochy obrazu zo zorného poľa. Zväčšené bunky pohltia viac svetla, čo v praxi znamená kvalitnejšie farby a ostrosť detailov. 

dod WSR technológie

WDR (Wide dynamic range) je výkonná obrazová technológia určená pre redukciu presvetlených, alebo tmavých videí. Táto technológia funguje na princípe porovnávania priemernej hodnoty “jasu“ obrazu a presvetleného, poprípade tmavého obrazu. Ich spojením vznikne záznam so strednou hodnotou “jasu“, vďaka čomu sa vyhnete nepoužiteľným záznamom, ktoré sú zapríčinené nevhodnými svetelnými podmienkami.
  Citlivosť ISO   LS360W teraz podporuje ISO do hodnoty 3200. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.
dod auto kamera šesť objektív 6G sklenená šošovka zachytí svetlo efektívnejšie. Vďaka precíznej dráhe svetla, je citlivý objektív schopný produkovať ostrejší a krištáľovo čistý obraz.
ls460w panoramatický uhol Panoramatický obraz až do 140 ° Ultra uhla pohľadu. Optická šošovka zbrusu novo navrhnutá zachytáva obraz s ultra širokým uhlom pohľadu až 140 stupňov, bez akéhokoľvek skreslenia, ktorá je schopná zachytiť všetko pred vozidlom.
plnom rozlíšení HD auto kamera Full HD snímač CMOS poskytuje najčistejšie detaily a jasnosť v HD rozlíšení 1080p videa na zabezpečenie čo najlepších výsledkov s vynikajúcim výkonom pri slabom osvetlení a reálnym zobrazením farieb.
automatická kalibrácia čas DVR Automatická kalibrácia času, nezávislá na nastavení času. So zabudovaným 5x Speed GPS procesorom, je presný miestny čas kalibrovaný a automaticky uložený do autokamery DOD LS360W.
Auto DVR hud kompas HUD Rýchlosť a Kompas displej. So zabudovaným 5x Speed GPS procesorom v reálnom čase, elektronický kompas sa zobrazí na obrazovke a je schopný indikovať smer, ktorým sa uberáte. Navyše 5x rýchlejšia aktualizácia poskytuje presné sledovanie rýchlosti vozidla
dvr prekročenie rýchlosti varovanie Inteligentné varovanie prekročenia rýchlosti. So zabudovaným 5x Speed GPS procesorom, varovný signál sa zobrazí vodičovi, keď rýchlosť vozidla prekročí limit predvoľby rýchlosti, aby spomalil rýchlosť jazdy
ls460w cpu Chio 2X Speed CPU procesor Vstavaný novo spracovaný čip TIO TECH A8 plus zvyšujevýkon videa až 2x rýchlejšie v porovnaní s ostatnými čipmy na trhu. Poskytuje lepší záznam videa a vysoko účinné spracovanie videa.

 

 

Nahrávanie Time-lapse slúži pre nahrávanie počas vašej neprítomnosti. V kamera nastavíte snímkovu frekvenciu automatického fotenia. Kamera z týchto záznamov automatický vytvorí jedno súvislé video. 
Časové oneskorenie

Porovnanie jednotlivých modelov DOD

Vypracovali sme pre Vás porovnávaciu tabuľku technických vlastností, funkcii a príslušenstva autokamier značky DOD. Tabuľku si môžete stiahnuť priamo TU.

porovnanie kamier DOD

 

Špecifikácia produktu:

Video Rozlíšenie: 1920x1080 @ 30fps 1280x720 @ 30fps 1280X720 @ 60fps 848x480 @ 30fps 640x480 @ 30fps
Snímač: SONY Exmor CMOS 
Širokouhlý objektív: 140 °
Clona: f/1.6
Displej: 2.7" 16:9 TFT LCD
Video Formát: MOV

Video výstup:

HDMI: CTS 1.2 
Režim 1080p/720p/WVGA/VGA výstup
Kompozícia: NTSC / PAL
Rozlíšenie obrazu: 1,3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M

Záznamové média:

Micro SDHC karty (až 32 GB)
Audio: mikrofón a reproduktor (mono) 
Tlačidlo spúšte: Elektronická uzávierka
Rýchlosť uzávierky: 1/2 - 1/1000 sekundy
Vyváženie bielej: Auto / denné svetlo / pod mrakom / volfram / fluorescentné
Pripojenie Port: USB 2.0 / HDMI / TV
Batérie: 3.7V 240mAh nabíjateľná lítium-iónová batéria
USB: Vysokorýchlostné USB 2.0
Napájanie: 5V 1A
Veľkosť: 118 (L) x 47, 5 (W) x 40.3 (H) mm
Hmotnosť: 81 g 
Teplota: -25 ° C ~ 70 ° C 

Vlastnosti produktu:

G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súborov
Licenčné číslo, užívateľské meno 
Ochrana heslom
Detekcia pohybu
Tlačidlo pre deaktiváciu zvukového nahrávanie
núdzove uzamknutie súboru
HDMI výstup

Dodávané príslušenstvo:

1x DOD LS360W
1x nabíjačka do auta
1x držiak
1x prísavka
1x Návod na použitie

1xExterné GPS nutné dokúpiť samostatne

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie