DOD kamera do auta - VRH3

Nie je na sklade
Cena s DPH: 159,00 €  239,00 €
Cena bez DPH: 132,50 €

DOD kamera do auta - VRH3 je najnovší model FULL HD Čierne skrinky so sklenenými šošovkami a vysokorýchlostným režimom nahrávania 60 snímok za sekundu (pri rozlíšení 1280x720 bodov). Autokamera má integrovaný G-senzor, ktorý zobrazuje preťaženie prostredníctvom dodávaného softvérového prehrávača a zabezpečuje ochranu súborov proti ich premazaniu. Súbory je možné ochrániť aj manuálne tlačidlom SOS. Ku kamere je možné pripojiť externú GPS anténu (pre lepšiu kvalitu zachytenia GPS signálu), ktorá sa dá dokúpiť ako voliteľné príslušenstvo.

Uhol záberu autokamery DOD VRH3 je ultra širokouhlý - panaromatický - až 160° horizontálne. 2,0" LCD displej na ktorom môžete vidieť záber kamery v reálnom čase, či upravovať nastavenie autokamery. Čiernu skrinky do auta je možné uchytiť prostredníctvom nového typu rýchloupínacej prísavky s otočným kĺbom.

DOD kamera do auta - VRH3

DOD kamera do auta
 
Vlastnosti čiernej skrinky
 
 
HD video záznam Kamera do auta DOD je vybavená najrýchlejším HD videozáznamom 60 fps
(v režime 1280x720)
. Pri vysokej rýchlosti jazdy auta zaznamenáva jasné video a dosahuje čo najlepší výkon nepretržitého nahrávania videa.
6G ostrý objektív 6G ostrá sklenená šošovka, široký uhol záberu až 160°. Je vytorená zo 6 vrstiev skla, cez ktorú je možné nahrávať úžasne jasné a nedeformované zábery, jasnejšie detaily (ŠPZ, dopravné značky aťd).
vysoký výkon Čierna skrinka VRH3 má vynikajúcu výkonnosť pri nízkom osvetlení. Či už v mestských oblastiach, na diaľnici alebo na horách, VRH3 produkuje úžasne čisté video.
g-senzor G-senzor ochrany dát pri náraze.
Pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Prostredníctvom tejto funkcie dôležité súbory nebudú odstránené ani prepísané pri nahrávaní v časovej slučke.
auto ochrana Manuálna SOS ochrana súborov. V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", uchovajte súbor z nahrávacej slučky proti jeho prepísaniu.
gps logger GPS logger, automatická kalibrácia času. Prijíma signály GPS a zaznamenáva "čas", "dátum" a "GPS polohu" súčasne. Prostredníctvom softvéru ukazuje Vašu cestu na google mape. (iba s GPS anténou)
auto prepisovanie súborov Automatické prepísanie dát - časová slučka. Ak sa naplní kapacita vloženej micro sd karty kamera automaticky prepíše staršie nahrávky novšími.
zariadenie bez rušiacich vplyvov Čierna skrinka bez rušiacich vplyvov. Pri normálnej jazde sa elektrické zariadenia vzájomne ovplyvňojú. VRH3 kamera do auta prešla BSMI testovaním s konfiguráciou nerušenia.
UI technologia Najnovšie užívateľské rozhranie funguje oveľa pohodlnejšie, s jednoduchými grafickými tlačidlami na ovládanie.
HD rozhranie HDMI video výstup. Vstavané HD Multimedia rozhranie (HDMI) poskytuje prenos dát do rýchlosti 5 Gbps, vysiela zvukové signály bez kompresie a HD video signály v reálnom čase.
parkovací systém DOD VRH3 má zabudovanú funkciu monitorovania odparkovaného vozidla, ktorá zabezpečuje neustále nahrávanie okolia vozidla.  
Poznámka 1: Pri spustení "Parkovacieho kontrolného režimu", sa automaticky vypne detekcia pohybu, SOS Núdzové nahrávanie a G-senzor.
Poznámka 2: Túto funkciu je možné používať iba v prípade, že je kamera pripojená na trvalý zdroj napájania, ktorý funguje aj po vypnutí zapaľovania vozidla.
detekcia pohybu Nahrávanie pri detekcii pohybu. Nahrávanie videa sa spustí automaticky pri pohybe vozidla, bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla.

Špecifikácie produktu:

LCD displej 2,0"TFT LCD
5 megapixelový CMOS Senzor
GPS externý zdroj: (Voliteľné príslušenstvo)
G-sensor, 3 osi, 4G
6G pevná šošovka (objektív)
Pozorovací uhol - 160°(D)/100°(H)/71°(V)
Svetelný rozsah: F/2,0
Video rozlíšenie:
1920 x 1080(30fps)
1280 x 720(60fps)
1280 x 720(30fps)
Video kódovanie H.264
Formát súboru - MOV
Pripojenie cez USB port 2,0/HDMI Out/AV Out
Bez batérie - neobsahuje lítiovú batériu
Napájanie cez: DC 5V 1A
Podpora Micro SD karta (až do 32GB)
Prevádzková teplota: -20 °C ~ 70 °C
Prevádzková vlhkosť: 20% ~ 85%
Rozmery: 87(D)x65(Š)x27(V) mm
Hmotnosť: 100g
 

Obsahuje príslušenstvo:

1x DOD kamera do auta - VRH3
1x Autonabíjačka
1x Rýchloupínacia prísavka
1x Samolepiaca prísavka
1x USB kábel
1x Užívateľský manuál

prislusenstvo

Komentáre

Ďalšie produkty

Kategórie

Najpredávanejšie