Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERÁCIE Aktualizácia 01.04. 2018

2. 4. 2018

Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERÁCIE (Aktualizácia 01.04. 2018)

Spoločnosť DOD vyvinula úplne nový parkovací mód 3. generácie pre modely DOD RC500SDOD LS500W a DOD LS475W+Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie upgrade 3.0. Dobrá kamera nahráva počas jazdy, ale lepšia kamera bude udržiavať vaše vozidlo pod dohľadom 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Máte na výber 1 z 3 režimov vylepšeného parkovacieho módu aký Vám bude vyhovovať najviac:  1.AUTOMATICKÁ DETEKCIA POHYBU či 2.HIGH-RESOLUTION in Mini size režim - vysoké rozlíšenie v mini veľkosti (predvolené nastavenie), alebo 3.TIME LAPSE - časozber. Zabezpečte si kľud a pokoj neustálym nahrávaním aj vtedy, keď ste zaparkovali a opustili auto.
parkovaci dohlad 3.0
*Podmienkou je mať aktualizovaný najnovší firmware ku kamere*

 

novy vykon parkovaci dohlad 3.0

 

Spôsob ako funguje nový vylepšený parkovací mód 3.0 si môžete pozrieť priamo v tomto videu:

 

1. Auto detekcia pohybu či nárazu

Pohyblivé objekty pred kamerou, alebo dramatická zmena osvetlenia či akýkoľvek náraz sa vyhodnotí automaticky a spustí sa záznam, ak pohyb/zmena dosiahne nastavený parameter. V prípade detekcie pohybu, alebo nárazu začne nahrávať video súbor z oboch kamier súčasne a uzamkne súbor. 

auto detekcia

 

2. High-Res režim - vysoké rozlíšenie v mini veľkosti

S naozaj minimálnou zmenou kvality nahraného videa, technológia DOD Tech je prvá a jediná, ktorá dosiahne v parkovacom režime nahrať celý záznam počas Vašej neprítomnosti vo vozidle len s minimálnym ubratím na kvalite videa. Celá noc na videu bude zaberať cca 10 GB. Menej ako 1/5 klasickej veľkosti súboru.

high-res vysoke rozlisenie

 

3. Time lapse - časozber

Parkujete viac dní? Časové oneskorenie umožňuje skontrolovať obsah dní v priebehu niekoľkých minút. Kamera s aktivovanou funkciou time lapse fotí snímky (podľa nastavenej snímkovej frekvencie). Funkcia zoskupí automaticky nasnímané fotografie do súvislého videa. Vďaka čomu si budete môcť pozrieť záznam napr. z 24 h. v priebehu niekoľkých minút. Vhodné pre monitorovanie vozidla počas Vašej dlhodobej neprítomnosti. Určené pre snímanie statických snímkov teda vozidlo nesmie byť v pohybe.

time lapse časozber


Vylepšený parkovací mód, sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla. Ak stojíte a chystáte sa opustiť vozidlo parkovací mód môžete okamžite spustiť stlačením tlačidla SOS pri modeli RC500S a tlačidlom menu pri modeloch LS500W a LS475W+. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Pomocou senzora SONY STARVIS vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie pre prednú kameru a to aj v úplnej tme. Podmienkou je aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4. 

*Podmienkou aktivácie parkovacieho módu 3.0 pre dostupné modely je aktualizácia najnovšieho firmware ku kamere.*

Najnovší firmware k jednotlivým modelom DOD kamier môžete stiahnuť priamo na tejto stránke: https://www.dod-tec.sk/download