Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERÁCIE

11. 10. 2022

Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 3. GENERÁCIE 

Spoločnosť DOD vyvinula úplne nový parkovací mód 3. generácie pre modely DOD RC500SDOD LS500W a DOD LS475W+Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie upgrade 3.0. Dobrá kamera nahráva počas jazdy, ale lepšia kamera bude udržiavať vaše vozidlo pod dohľadom 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Máte na výber 1 z 3 režimov vylepšeného parkovacieho módu aký Vám bude vyhovovať najviac:  1.AUTOMATICKÁ DETEKCIA POHYBU či 2.HIGH-RESOLUTION in Mini size režim - vysoké rozlíšenie v mini veľkosti (predvolené nastavenie), alebo 3.TIME LAPSE - časozber. Zabezpečte si kľud a pokoj neustálym nahrávaním aj vtedy, keď ste zaparkovali a opustili auto.
parkovaci dohlad 3.0
*Podmienkou je mať aktualizovaný najnovší firmware ku kamere*

 

novy vykon parkovaci dohlad 3.0

 

Spôsob ako funguje nový vylepšený parkovací mód 3.0 si môžete pozrieť priamo v tomto videu:

 

1. Auto detekcia pohybu či nárazu

Pohyblivé objekty pred kamerou, alebo dramatická zmena osvetlenia či akýkoľvek náraz sa vyhodnotí automaticky a spustí sa záznam, ak pohyb/zmena dosiahne nastavený parameter. V prípade detekcie pohybu, alebo nárazu začne nahrávať video súbor z oboch kamier súčasne a uzamkne súbor. 

auto detekcia

 

2. High-Res režim - vysoké rozlíšenie v mini veľkosti

S naozaj minimálnou zmenou kvality nahraného videa, technológia DOD Tech je prvá a jediná, ktorá dosiahne v parkovacom režime nahrať celý záznam počas Vašej neprítomnosti vo vozidle len s minimálnym ubratím na kvalite videa. Celá noc na videu bude zaberať cca 10 GB. Menej ako 1/5 klasickej veľkosti súboru.

high-res vysoke rozlisenie

 

3. Time lapse - časozber

Parkujete viac dní? Časové oneskorenie umožňuje skontrolovať obsah dní v priebehu niekoľkých minút. Kamera s aktivovanou funkciou time lapse fotí snímky (podľa nastavenej snímkovej frekvencie). Funkcia zoskupí automaticky nasnímané fotografie do súvislého videa. Vďaka čomu si budete môcť pozrieť záznam napr. z 24 h. v priebehu niekoľkých minút. Vhodné pre monitorovanie vozidla počas Vašej dlhodobej neprítomnosti. Určené pre snímanie statických snímkov teda vozidlo nesmie byť v pohybe.

time lapse časozber


Vylepšený parkovací mód, sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla. Ak stojíte a chystáte sa opustiť vozidlo parkovací mód môžete okamžite spustiť stlačením tlačidla SOS pri modeli RC500S a tlačidlom menu pri modeloch LS500W a LS475W+. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Pomocou senzora SONY STARVIS vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie pre prednú kameru a to aj v úplnej tme. Podmienkou je aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4. 

*Podmienkou aktivácie parkovacieho módu 3.0 pre dostupné modely je aktualizácia najnovšieho firmware ku kamere.*

Najnovší firmware k jednotlivým modelom DOD kamier môžete stiahnuť priamo na tejto stránke: https://www.dod-tec.sk/download