NOVINKA DOD GS980D už skladom!!

2. 2. 2023

Spoločnosť DOD-TECH z Taiwanu, ktorá patrí medzi svetovú špičku v segmente kamier do áut prináša na trh po dlhom čakaní novú vlajkovú loď kameru DOD GS980D. Čo prinieslo dlhé 3 a pol ročné čakanie na nový model? Fanúšikovia a užívateľia tejto značky si počkali dlhú dobu, ale ako sa hovorí na dobré sa oplatí počkať. Novinka na trhu prichádza v elegantnom, modernom a štýlovom prevedení. Ide o duálny model s mnohými software a hardware vylepšeniami. 

Asi najväčšou novinkou je 4K rozlíšenie prednej kamery, kombinácia 5G Wifi podpory (Cez app smarthone) ako aj 3" displej priamo na kamere, podpora micro sd kartiet až 256 GB či USB-C napájania (GPS senzor priamo v držiaku kamery– teda ponúkne čistý, plynulý obraz bez akéhokoľvek rušenia. Samotná kamera si poradí veľmi dobre aj v low light situáciách vďaka novému obrazovému snímaču (OmniVision – predná kamera a SONY STARVIS – zádná kamera).

DOD GS980D kamera novinka

Uhol prednej kamery je 140 stupňov a zachytí všetko potrebné, okrem spomínaných špičkových obrazových snímačov sa o zachytávanie videa stará aj skvelá optika – s clonou f/1.5 čo v kombinácií poskytuje plynulý, reálny obraz v ultra vysokej kvalite 4K, v novej kamere všetko dokonale funguje tak aby bol výsledný obraz čo najlepší. Kamera prichádza s podporou GPS a 5G wifi čo by v dnešnej dobe malo byť štandardom – tak ako to dokazuje DOD GS980D. Kameru ovládate pomocou tlačidiel na zadnej strane, kde sa nachádza aj veľký 3,0“ LCD display. Záznam sa ukladá na pamäťovú kartu s maximálnou kapacitou 256 GB čo poskytuje dostatok priestoru na uloženie Vašich záznamov.

najlepsia kamera do auta gps

Táto NEXT GEN kamera je samozrejme certifikovaná pre európsky trh, ponúka dokonca aj mobilnú aplikáciu (iOS/Android) – tá nám umožní prezerať videá, alebo sledovať aktuálnu pozíciu cez google maps, či meniť nastavenie kamery. Stabilný záznam zaručí aj špeciálny patentovaný držiak, ktorý eliminuje otrasy a kamera je ním napájaná pomocou USB-C konektora. Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie upgrade 5.0. Samozrejmosťou je aj G – senzor, ktorý zabráni vymazaniu, alebo premazaniu dát v kamere pri náraze.

DOD GS980D kamery do auta

!!!Tento model DOD GS980D je už dostupný skladom a môžete ho zakúpiť priamo v našom e-shope!!!