DOD prináša nový koncept v podobe duálnej Wifi kamery RC500S či

28. 6. 2017

Spoločnosť DOD prináša na trh nový koncept duálnej autokamery s názvom RC500S či LS500W. Táto autokamera je plná technických vylepšení, ktoré Vám umožnia ešte lepšie monitorovanie Vašeho vozidla na cestách aj na parkovisku. Kamera je vybavená dvoma objektívmi vo FULL HD rozlíšení, ktoré snímajú prednú aj zadnú časť auta. Záznam sa ukladá na MicroSD kartu pričom autokamera podporuje veľkosť kariet až do 128GB. 


dod rc500s kamera do auta


O kvalitný obraz aj v zlých svetelných podmienkach sa postará okrem vysoko svetelného objektívu s clonovým číslom až f/1,6 nový senzor SONY STARVIS a citlivosť ISO až do 12800. Okrem technológie kompenzácie protisvetla WDR je k dispozícii aj polarizačný filter čo zaručí kvalitný obraz aj v protisvetle bez odleskov. 
 

wifi aplikácia dod rc500

Nová RC500S disponuje objektívom s uhlom pohľadu až 145° na prednej a 140° na zadnej kamere. Novinkou na tejto autokamere je aj vylepšený parkovací mód, ktorý sa spustí 10 minút po opustení vozidla. V prípade detekcie pohybu či už na prednej resp. zadnej kamere, alebo nárazu začne nahrávať video. Autokamera začne nahrávať už 15 sekúnd pred tým ako je zaznamenaný pohyb, alebo náraz čo Vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca. Podmienkou je aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4.
 

parkovací mod dod kamery


Jej naozaj mini rozmery ju predurčujú k tomu, že je úplne nenápadná a v aute si ju skoro nevšimnete. To robí z novej autokamery DOD RC500S či LS500W nového lídra na trhu v rámci bezpečnosti nielen vďaka záznamu videa z priebehu cesty, ale aj monitorovania auta vo vašej neprítomnosti.


Viac info o DOD RC500S či DOD LS500W