Pozor na falzifikáty!

 

UPOZORŇUJEME na skutočnosť, že v poslednej dobe sa rozšíril predaj produktov značky DOD aj u neoficiálnych predajcov, ktorí tovar ponúkajú za výrazne nižšie ceny a pravdepodobne sa jedná sa o falzifikáty produktov, ktoré nepochádzajú z oficiálnej distribúcie DOD TECH Co, Ltd. Jedná sa najmä o zahraničných prevažne čínskych predajcov.
 
Media Leaders s.r.o., ako oficiálny distribútor značky DOD pre SR a ČR, nenesie v žiadnom prípade zodpovednosť za problémy, ktoré vám môžu nastať pri takomto nákupe a môže sa Vám stať, že budete mať problém s prípadnou reklamáciou, alebo nebudete môcť uplatniť reklamáciu vôbec. Viac info nájdete na oficiálnej stránke DOD-TEC.com
 

Je kamera DOD naozaj od originál výrobcu DOD-TECH, alebo je to lacná napodobenina? Zárukou nemusí byť ani to, či si ju kúpite v kamennom obchode u nás či v zahraničí. Takže sa už nedajte dobehnúť a nainštalujte si Slovenskú aplikáciu do Vášho smartfónu s názvom Confirme, ktorá Vám pomôže overiť originalitu kamier DOD.

 

confirme logo

 

Naši zákazníci nás často oslovujú s otázkou ako si môžu overiť túto originalitu. Preto sme sa do boja proti predaju napodobenín a neoriginálnych produktov zapojili aj my. V spolupráci s firmou Confirme, sme vytvorili databázu produktov značky DOD. Stačí si len nainštalovať aplikáciu do vášho mobilného zariadenia a prostredníctvom jednoduchých krokov si môžete overiť všetky potrebné informácie o kamere DOD. Každá z našich kamier obsahuje okrem čiarového kódu aj unikátne sériové číslo, ktoré touto aplikáciou odskenujete. Zobrazia sa Vám informácie o výrobcovi, distribútorovi ako aj predajňu v ktorej sa má daný produkt nachádzať. Na základe týchto informácii si overíte nielen či je produkt originálny, ale či ste ho kúpili aj na uvedenom mieste. Preto neváhajte s inštaláciou tejto šikovnej aplikácie a pomôžte nám aj Vám s bojom proti napodobeninám.

 

QR kody confirme

dod kamery confirme overenie

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu http://confirme.org/sk , alebo rovno sťahujte pomocou QR kódov pre android a iOS

 

 

 


Odporúčame nakupovať produkty DOD len od autorizovaných predajcov! Kompletný zoznam oficiálnych predajcov značky DOD v SR nájdete TU!