Vyhodnotenie súťaže o špičkovú Kameru do auta DOD LS460W

27. 10. 2014

Teší nás, že súťaž o exkluzívnu novinku od firmy DOD s označením LS460W vás zaujala a ĎAKUJEME za každý z pomedzi 155 komentárov.

Bolo ťažké vybrať víťaza, ktorý odpovedal na otázku "Prečo by sa kamera do auta DOD LS460W hodila práve Vám?" a preto sme sa rozhodli, že k výhercovi kamery priradíme aj TOP 10 najlepších komentárov + 3 najvtipnejšie, ktoré budú odmenené zľavou až 25% na nákup kamier značky DOD.

 

Výherca kamery LS460W a jeho odpoveď na súťažnú otázku:

Lukáš Hargaš "Aby som svoju pracu vykonaval kludnejsie a s pocitom,ked sa nieco stane a nebudem na vine,tak budem mat dokaz,nakolko pracujem ako vodic autobusu na MHD,tak je pre mna dost potrebna kamera,dakujem."

Výhercovi srdečne gratulujeme a prajeme veľa šťastných kilometrov bez potreby použitia záznamu.

 

Top 10 komentárov

Tomas Kois "Chcel a mohol by som ju vyhrat prave ja, pretoze by bola pouzita vo vozidle autoskoly, ktore dennodenne najazdi vela km po Bratislave a moze zachytit prave touto kamerou vzorove situacie (pripadne nevzorove) ktore budu nasledne pouzite na vyucbu. Aby sa ludia konecne naucili jazdit a nemali len vodicak v rukach."

Robert Straka "Aby som mohol dať do hasičského auta a snímať jazdu s autom s právom prednostnej jazdy"

Mário Kájo Kalinec "Lebo vcera som mal nehodu skodovu udalost a bodla by ako dôkazovy material"

Ondrej Harsanyi "pocas jazdy sa neda vychutnat okolita priroda, preto si potom dodatocne prezriem"

Matej Sudi Hudáč "Lebo už nám pohohla pri riešení nehody s ktorej sa chcela milá pani vykrútiť"

Miroslav Borovský "Lebo ako keby nebolo ťažkých chorôb a nešťastia aj tak dosť, na našich cestách ide o život kvôli arogantným vodičom, ktorí si myslia, že práve im sa nič nestane, ak porušia zopár predpisov, pričom sa im každý rád určite uhne, aj keď niet kam..."

Bendži Ultras Kunka "Som taxikar a na cestach sa stretnem fakt s kadecim a hlavne s policajtami ktori s radostou prekracuju svoje pravomoci...a rad to dam do eteru"

Štefan Šléz "Nikdy neviete, kedy sa vám bude táto "čierna skrinka" hodiť. Vysoko kvalitný snímací čip auto kamery je zárukou čistého prameňa havarii"

Michal Ryba Rybansky "lebo som kazdy den na cestach.... to co sa deje sa tazko popisuje.. a preto je cierna skrinka v aute pre mna velmi dolezita... kameru pouzivam uz dlhe roky ale takuto peckovu este nemam ako dokaz pripajam link kralov ciest a prajem prijemne pozeranie"

Rozalia Duhackova "Takéto kvalitné kamery by mali byť ako povinná výbava vozidla aby slúžila niektorým pre zábavu,iným pre bezpečnosť a pre políciu ako dôkazový materiál a istotne by sa nám lepšie a bezpečnejšie jazdilo po našich cestách."

 

+ 3 Najvtipnejšie komentáre

Jaroslav Kollar "Prečo? Mam stare auto moooc stare ale to neznamena že susedova hydina bude robiť svoju potrebu na mojej kapoťe. Chcem vedieť ktorý operenec nech netrpí celí klan sliepok. Pretože slepačiu polievku mam rád"

Miroslava Suchomelová "myslím, že mne ako " blondínke " by sa zišla najviac, nech sa konečne môžem brániť, že " nič z toho, čo sa stalo nie je moja chyba!"

Peter Czere "Stará na mňa kričí ako s autom fičím, keď karuje ona vždy je však skôr doma. Odhalí ju DOD jak dosiahne bod. Nebude už kričať, ani s autom fičať ."

dod sútaz