Overenie originality kamier značky DOD

29. 9. 2015

Nielen zahraničný, ale aj náš domáci trh je miestami presýtený falzifikátmi známych značiek. Niekedy je preto veľmi ťažké rozoznať, čo kupujete. Je kamera DOD naozaj od originál výrobcu DOD-TECH, alebo je to lacná napodobenina? Zárukou nemusí byť ani to, či si ju kúpite v kamennom obchode u nás či v zahraničí. Takže sa už nedajte dobehnúť a nainštalujte si Slovenskú aplikáciu do Vášho smartfónu s názvom Confirme, ktorá Vám pomôže overiť aj originalitu kamier DOD.

 

confirme logo

 

Naši zákazníci nás často oslovujú s otázkou ako si môžu overiť túto originalitu. Preto sme sa do boja proti predaju napodobenín a neoriginálnych produktov zapojili aj my. V spolupráci s firmou Confirme, sme vytvorili databázu produktov značky DOD. Stačí si len nainštalovať aplikáciu do vášho mobilného zariadenia a prostredníctvom jednoduchých krokov si môžete overiť všetky potrebné informácie o kamere DOD. Každá z našich kamier obsahuje okrem čiarového kódu aj unikátne sériové číslo, ktoré touto aplikáciou odskenujete. Zobrazia sa Vám informácie o výrobcovi, distribútorovi ako aj predajňu v ktorej sa má daný produkt nachádzať. Na základe týchto informácii si overíte nielen či je produkt originálny, ale či ste ho kúpili aj na uvedenom mieste. Preto neváhajte s inštaláciou tejto šikovnej aplikácie a pomôžte nám aj Vám s bojom proti napodobeninám.

dod kamery confirme overenie

 

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu http://confirme.org/sk , alebo rovno sťahujte pomocou QR kódov pre android a iOS

 

QR kody confirme