Expedícia do Ázie: Bronco namiesto hotela

7. 7. 2014

Bronco namiesto hotela

Každý z nás ma v sebe štipku dobrodružného ducha. Niektorí ho majú podstatne viac ako ostatní a svoje sny plné odvahy uskutočňujú rôznymi spôsobmi. Po oslovení účastníkmi expedície, ktorí sa rozhodli na svojom starom Forde Bronco precestovať takmer nekonečnú trasu, často krát pustatinou krajín do ktorých by väčšina z nás nemala odvahu ani len vstúpiť, sme sa rozhodli podporiť túto expedíciu kamerou do auta DOD LS430W.

Bronco namiesto hotela 1

Dúfame a držíme im palce aby sa dostali bez problémov do každej časti naplánovanej trasy, ktorá vedie takmer až k čínskym hraniciam. Zároveň veríme, že náš sponzorský dar nebudú musieť použiť práve na účel, na ktorý je navrhnutý, ale iba na uchovanie pekných momentov a scenérií z nekonečných kilometrov v ďalekých krajinách. A pre nás menej odvážnych po skončení cesty prinesieme zostrihané video z auto-kamery DOD LS430W s najimpozantnejšími a pravdepodobne aj napínavými chvíľami.

Bronco namiesto hotela

Ešte raz prajeme veľa šťastia a plynule ubiehanie kilometrov pri spoznávaní východných končín nášho sveta a veľa nezabudnuteľných zážitkov. 

Bronco namiesto hotela

Viac informácií o priebehu cesty sa dozviete na:

  www.bronconamiestohotela.com

     www.facebook.com/bronconamiestohotela